شماره کالا:  13216852
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس

بذر نیلوفر رونده بنفش MORNING GLORY

بسته 2 عددی بذر نیلوفر رونده بنفش MORNING GLORY


وضعیت کالا:  نو (آکبند)

خرید   عدد از 5 عدد به قیمت 4,000   تومان  
فروشنده این کالا


نام کاربری: u39ws100 0


گزارش تخلف

 مشخصات بیشتر کالا

بذر نیلوفر رونده  بنفش MORNING GLORY

گیاه نیلوفر پیچ، برگهایی تیره به شکل قلب دارد و گل‌های شیپور مانند زیبایی را تولید می‌کند که برخی تا 7.5 سانتی‌متر قطر دارند. بسته به نوع گیاه، ساقه‌های تاک مانند آن می‌توانند تا 6 متر در یک فصل رشد کنند و این گیاه یک ساله است.
گل‌های بزرگ و معطر نیلوفر پیچ صبح‌ها باز می‌شوند تا به خورشید زیبا خوشامد بگویند و سپس در حوالی غروب بسته می‌شوند. رنگ این گل‌ها سفید، قرمز، صورتی، بنفش، آبی و دو رنگ است. به نیلوفر پیچ وسیله‌ای بدهید تا بتواند از آن بالا برود. این گیاه رونده موانع اطراف خود را در آغوش می‌گیرد. آن‌ها ترجیح می‌دهند روی نرده‌ها، میله لامپ‌ها و داربست‌ها رشد کنند. آیا می‌دانستید خانواده نیلوفر پیچ شامل یک نوع به نام گل ماه است که تنها شب‌ها گل می‌دهد!
ارتفاع گیاه بین 240 سانتیمتر تا 6 متر متغیر است.

نیلوفر پیچ به نور وافتاب کامل برای گلدهی احتیاج دارد. این گیاه به خاک با رطوبت متوسط و به خوبی زهکشی شده نیاز دارد. هرچند می‌تواند تا حد کمی خشکی را تحمل نماید. از نظر دمایی آب و هوای معتدل را می‌پسندد ولی در مناطق با آب و هوای گرمسیری نیز رشد می‌کند.


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه