شماره کالا:  12006420
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس

شارژر دوقلو باتری دوربین های دیجیتال مدل VQ-1050

اوریجینال، کم کار ،جهت باتریهای سونی سریL و NP- F970 F530 F750 با قیمت تا111دلار (توضیح خوانده شود)


وضعیت کالا:  کالای استفاده شده (دست دوم)

  قیمت: 400,000   تومان  
فروشنده این کالا


نام کاربری: omrana6239 1036


گزارش تخلف

 مشخصات بیشتر کالا

تذکر:عکس اول اینترنتی میباشد و مابقی از خود کالا میباشد.

توضیح: دوستان شارژر مذکور بسیار کم کار کرده ولی بدلیل نداشتن جعبه دچار خشهای جزئی شده که در عکس مشخصه و در واقع میتوان گفت دستگاه مذکور از لحاظ فنی در حد نو میباشد. ضمنا این شارژر اوریجینال بوده و در سایتها 111-98 دلار به فروش میرسد.

با مجاسبه ای ساده و با دلار حداقل 15000 تومان و بدون لحاظ هزینه های جانبی تا رسیدن به ایران که حداقل 30% میباشد،متوجه میشوید شارژر مذکور دارای متوسط قیمتی معادل 1500000تومان دارد و قیمتی که گذاشته شده، بسیار مناسبتر و به صرفه تر از شارژرهای تکیه بی ارزش و ساده ای میباشد که از اجناس درجه چندمه چین بوده و برغم بی کیفیت بودن دارای حداقل قیمت 300-200هزارتومان میباشند. 

(نمونه فروش در سایت EBAY را در ذیل میتوانید مشاهده کنید):

=============================================================================

دوستان در خرید خود دقت نمائید و بعد از بررسی تمامی جوانب از جمله مبلغ و کیفیت کالانسبت به خرید اقدام نمائید.

 

کالاهای این فروشگاه از بالاترین کیفیت برخوردار است  و در صورت هرگونه عیب و نقص حتی جرئی در ابتدا بدان اشاره شده و هیچگونه بهانه ای به این عنوان پذیرفته نمیباشد و کالای مرجوعی نداریم (دقیقا مطابق عکسها).

 

مبلغ قید شده به عنوان هزینه پستی شامل هزینه بسته بندی + هزینه دریافتی پست و نیز هزینه های احتمالی پیک بوده و هرگونه وجه مازاد مطمئنا به حساب خریدار برگشت داده خواهد شد.

 

ارسال کلیه کالاها به صورت پیشتاز میباشد.

 

جهت صرفه جوئی در هزینه ها بهترین روش خرید چند کالای همزمان بوده که بدین تریب فقط یک هزینه پست به کلیه کالاهای خریداری شده تعلق خواهد گرفت.

 

دوستان عزیز در ارسال اسکناسها حداکثر احتیاط و انضباط بکار گرفته خواهد شد ولیکن در هر صورت چون تمامی مراحل دستی صورت میگیرد لذا با تمامی دقت نظر ، احتمال اشتباهات جزئی دور از ذهن نمیباشد.


از دوستان و خریداران عزیز خواهشمندست در درج فیدبک منصفانه عمل کنید و اینجانب پاسخگوی هرگونه سوال جهت رفع مشکل میباشم چراکه اعتبار هرفروشگاه اینترنتی بمانند سایت ایسام به تعداد فیدبکهای مثبت و رضایتمندی شما عزیزان بستگی دارد. 

توجه:با توجه به اینکه عکسها - مشخصات و توضیحات کاملا مبین کالا و پیپ ارائه شده میباشد و گاها حتی زیر قیمت خرید در مزاید کالا بفروش میرسد خریدارانی که بیدلیل فیدبک ممتنع میدهند به لیست سیاه فروشگاه برای همیشه اضافه خواهند شد.
 

 

 

با آرزوی سلامتی و موفقیت  برای شما

مدیریت فروشگاه احسان بندرسوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه