زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .
مجموعه آهنگهای آرامش بخش

یوگا | راگا | ورزشی | تمرکز | مدیتیشن | کلاسیک هندی

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
شماره کالا: 831418
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فروشنده این کالا


مشخصات کالا
مجموعه آهنگهای آرامش بخش
یوگا | راگا | ورزشی | تمرکز | مدیتیشن | کلاسیک هندی
آهنگهای با کیفیت و صداهای طبیعی که آرامش را برای شما به ارمغان می آورد
ارسال رایگان در تهران

مجموعه موسیقی های بیکلام آرامبخش روحی

مجموعه ای بی نظیر برای آنان که در کار های روزمره و کارهای دیگر دچار حالت های عصبی می شوند و همینطور خیلی زود عصبی می‌شوند شما می توانید با موسیقی هایی که در این مجموعه گنجانده شده و با گوش کردن آن آرامش خود را بدست بیاورید و از زندگی خود با اعصابی راحت و آرام لذت ببرید. موسیقی درمانی بهترین و جدیدترین متد رسیدن به آرامش همراه با تکنولوژی روز است که شما را به آرامش روح و روان می رساند. موسیقی درمانی روشی است در جهت برخی اهداف درمانی که می‌تواند مواردی از جمله تقویت و ساماندهی سلامت روحی و جسمی افراد را به دنبال داشته باشد. به عبارت دیگر از موسیقی درمانی برای بازیافت، نگهداری و تقویت سلامت جسمی و روحی و عاطفی استفاده می‌شود.

پژوهشهای علمی بسیاری اثر بخشی موسیقی در درمان اختلالات شناختی – رفتاری مانند اضطراب، افسردگی، بیش فعالی، اوتیسم، ناتوانی یادگیری، اختلالات گفتاری، روان پریشی و عقب ماندگی ذهنی و نیز مشکلات جسمانی مانند سردردهای میگرنی و تنشی، درد مزمن، ناراحتی های تنفسی، بیماری های عروق کرونر قلب، فشار خون بالا، تهوع ناشی از شیمی درمانی و همچنین در تسهیل زایمان و القاء بی حسی و بیهوشی، به اثبات رسیده است. ،این مجموعه بی نظیر شامل تعداد زیادی از موسیقی های آرامبخش روحی از آهنگسازان معروف دنیا در زمینه ساخت موسیقی های بیکلام و آرامش بخش است. نوع سازهای به کار گرفته شده در این نوع موسیقی به گونه ای است که نهایت آرامش را به انسان می دهد. این موسیقی ترکیبی از موسیقی عرفانی همراه با سازهای جدید است و انرژی آرام بخش فراوانی آزاد می کند.

 ،

برخی آثار گوش دادن به این نوع موسیقی به گفته سازندگان آنها عبارتند از: ،
- رفع تنش های روحی و هیجان های مضر روزمره ،
- رفع خستگی های روانی و ایجاد احساس سبکی و راحتی بعد از کارهای خسته کننده جسمی و روحی ،
- ایجاد حس آرامش قبل از خواب و بعد از بیداری ،
- آزاد کردن مغز از افکار آزار دهنده روحی و ایجاد آرامش برای انجام کارهای فکری

- هر نوع موزیک که شادی و سرور ایجاد کند، برای فعال کردن چاکرای دوم مناسب است. برای آرام کردن و یا هماهنگ ساختن انرژی چاکرای دوم می توان به صدای پرندگان،‌ صدای جریان آب،‌ حتی نوای شرشر یک چشمه یا فواره‌ یا حوض کوچک در منزل یا خارج از منزل گوش داد.

 ،

موسیقی های بدون کلام با صدای طبیعت

آهنگهای بیکلام با پیانو٫ نی همراه با صدای طبیعت

قابل استفاده در بیمارستان ها٫ باشگاه های ورزشی٫ کافی شاپ ها٫ نمایشگاه ها٫ سالن ها و رستوارنها، هتل ها. ،

 ،

موارد استفاده و کاربردهای موسیقی درمانی با صدای طبیعت:

باعث کاهش افسردگی و اضطراب در اشخاص می‌شود.

برای کودکان عقب مانده ذهنی داروی بسیار قوی ای می‌تواند باشد. جهت بد خوابی و بیخوابی افراد این نوع موسیقی تا حدود زیادی در آرامش روحی و بخواب رفتن آسان فرد بیخواب کمک شایانی می ‌کند. این نوع موسیقی چون بیکلام و بدون صدای خواننده می‌باشد نوع خاصی از آرامش روحی دلپزیری برای شنونده ایجاد می‌کند و باعث آرامش اعصاب و روان شخص می‌شود. همچنین با گوش دادن به این نوع موسیقی های بیکلام می‌توان به تمرکز هواس رسید و تمامی افکار و خستگیهای روزمره و پر از هیاهو و افکار منفی که در ذهن قرار گرفته است را پاک زدایی کرد و به یک محیطی مملو از آرامش روحی رسید. این نوع موسیقی در افزایش حافظه و تمرکز فکر نیز تاثیر بسزایی دارد، ریتم و ملودیهای موسیقی های آرامبخش جزو عواملی است که باعث تقویت حافظه شخص شنونده می‌شود.


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد