این مزایده در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ (:۵) به پایان رسیده است. در صورتی که شما فروشنده یا برنده این مزایده هستید، جهت اقدامات بعدی وارد شوید.
در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

شماره کالا: 5469446
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیاین کالا در حال حاضر موجود نیست.
جهت اطلاع از موجودی کالا، سوال خود را از فروشنده در قسمت سوال از فروشنده بپرسید.


مجموعه افکت های صوتی

حاوی 60 سی دی جلوه های صوتی - برترین نسخه منتشر شده از بی بی سی

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
پست


2 تا 4 روز آینده

تحویل کالا

زمان باقیمانده:
پایان یافته - در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ (:۵)
قیمت پایه: ۳۰,۰۰۰ تومان
فروشنده این کالا


جدول پیشنهادات این کالا
هیچ پیشنهادی ثبت نشده است
مشخصات کالا
موسیقی بی کلام سبک
DVD نوع رسانه
خارجی ایرانی یا خارجی
مجموعه افکت های صوتی

مجموعه افکت های صوتی - نسخه حاوی 60 سی دی جلوه های صوتی - برترین نسخه منتشر شده از بی بی سی ،،،،،،،،، ،،،،،،،،،این مجموعه چیزی در حدود بیش از ،،،،، 2100 جلوه صوتی را که  ،،،،،،،،،توسط مهندسین صدای بی بی سی گردآوری شده است، با کیفیت بالا فراهم آورده است.

علاوه بر این از افکت های صوتی این مجموعه میتوان برای افکت گذاری روی آهنگ ها و فیلم ها و همچنین تنظیم موسیقی و تدوین فیلم و بسیاری از فایل های صوتی و ،،،،،،،،،تصویری دیگر که نیاز است روی آنها افکت صوتی قرار داده شود استفاده کرد. از ویژگی های مهم افکت های صوتی این مجموعه، گستردگی موضوعات آن می باشد در ،،،،،،،،،واقع اگر شما به هر نوع افکت صوتی نیاز داشته باشید در این مجموعه قرار دارد زیرا این پکیج یک منبع بی نهایت از افکت های صوتی می باشد. برخی از موضوعات ،،،،،،،،،افکت های این مجموعه شامل آب، ورزش، کشتی، هوا، حیوانات، طبیعت، خانواده، قایق، حمل و نقل، هواپیما، اتومبیل، پرندگان، ظروف چینی، کودکان، خنده، بیمارستان،

نوزادان، فانتزی، ارتباط، صنعت، تخیلی، کشاورزی، اسپورت، قطار، ساختمان، کشورها و بسیاری از موضوعات متنوع دیگر می باشد. این پکیج شامل 60 سی دی می ،،،،،،،،،باشد که در 2 دو نسخه معمولی شامل 40 سی دی و حرفه ای شامل 20 سی دی منتشر شده است.

جالب است بدانید این مجموعه در سایت های خارجی با قیمت های متفاوتی که معمولی ترین آن 800 دلار است به فروش می رسد. ،،،،،،،،،نسخه اصلی این مجموعه که تعداد 60 سی دی را مشتمل می شود در ایران وجود ندارد و به دلیل قیمت بسیار بالا، امکان تهیه آن وجود ندارد. اما ما ،،،،،،، ،،این ،،،،،،،،،مجموعه را برای شما فراهم آورده است تا با خیال راحت از آن استفاده نموده و آثار فوق العاده خلق نمائید.

در این مجموعه انواع اصوات از حیوانات، حمل و نقل، انسان ها تا علوم و ماوراء طبیعه گنجانده شده است، بدین صورت دوستان عزیز احساس هیچ کمبودی در این ،،،،،،،،،مجموعه بی نظیر نخواهند نمود.
دسته بندی های مجموعه را در زیر مشاهده مینمائید:
Africa
Footsteps
Aircraft
Great Britain
Alarms
Guns
Ambulances
Hammers
Animals
Hospitals
Applause
Household
Boats
Humans
Cars
Markets
Church Bells
Musical
Clocks
Police Cars
Comedy
Rain
Computers
Saws
Crowds
Science Fiction
Dentists
Ships
Drills
South America
East Asia
South Asia
Eastern Europe
Sports
Engines
Telephones
Factories
Thunder
Farms
Trains
Fire Services
USA
Fireworks
Welding
Foley
Wind
این مجموعه بی نظیر در قالب 4 عدد دی وی دی ،،، ،،، عرضه و رایت می گردد.

***بعلت هزینه بالای پست پیشتاز و مقرون به صرفه نبودن آن برای شما کالا با پست سفارشی(8000تومان ثابت بدون بازگشت) ارسال میگردد...

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد