زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 516246
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیاین کالا در حال حاضر موجود نیست.
جهت اطلاع از موجودی کالا، سوال خود را از فروشنده در قسمت سوال از فروشنده بپرسید.


بومرنگ

بومرنگ play set نارنجی

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۳۳۳


توجه کالا با پست سفارشی ارسال میشود که تقریبا 7 روز زمان میبرد 

اموزش پرتاب ونحوه درست پرتاب در سایت www.iboomerang.ir 

بومرنگ (boomerang) یک سلاح و ابزار شکار بوده که بومیان استرالیا از آن استفاده می‌کردند. ساختار بومرنگ تا حدودی شبیه به بال‌های هواپیماست. به صورتی که یک طرف آن قوس‌دار و یک طرف آن مسطح ساخته می‌شود. این وسیله برای بازگشت از فرایند گریز از مرکز و قوانین فشار هوا استفاده می‌کند. بومرنگ ها دو نوع هستند، نوع اول بسیار سنگین و مستقیم به هدف برخورد می‌کند. نوع دیگر سبک‌تر و شکل آن به گونه‌ای است که اگر با مهارت پرتاب شود، دوباره به سمت پرتاب‌کننده باز می‌گردد.
این ابزار با گذشت زمان تبدیل به یک بازی‌های مهیج شد. به‌خصوص پرتاب نوع بازگشتی بومرنگ، ورزشی مفرح است که کودکان و نوجوانان با کمی تمرین مهارت پرتاب آن‌را کسب خواهند کرد. امروزه بومرنگ یک وسیله پلاستیکی یا چوبی است که بیشتر به منظور سرگرمی استفاده می‌شود. بومرنگ (Play Set) یکی از بومرنگ‌های بازگشتی بوده که از جنس پلاستیک ساخته شده است. این محصول با 35 سانتی‌متر طول دارای وزن 45 گرم است که از سبک‌وزن‌ترین بومرنگ‌ها به‌شمار می‌آید. بسته‌بندی کالا دارای راهنمای پرتاب بوده و برای آموزش به افراد مبتدی بسیار مناسب است. در ضمن برای تمرین نیاز به فضای آزاد دارید، تازه‌کار بودن در حرفه‌ی پرتاب بومرنگ ممکن است شما را تبدیل به یک نابودگر کند که همواره بایستی هزینه‌ی تخریب‌هایتان را بپردازید. لایه‌ی بیرونی این بومرنگ بسیار نرم‌تر از هسته‌ی داخلی است و در اثر برخورد با سطوح خارجی کمی از انرژی برخورد را جذب خواهد کرد. میزان انرژی ناشی از برخورد بومرنگ به وزن و سرعت آن بستگی دارد. این محصول با 45 گرم وزن یکی از بومرنگ‌های کم‌خطر است. همچنین فاکتور سرعت بستگی به پرتاب کاربر دارد، هرچه انرژی بیشتری برای پرتاب آن به‌خرج دهد سرعت بیشتری خواهد داشت. برای بازگشت دقیق بومرنگ به محل پرتاب نیاز به قدرت و سرعت زیادی نیست و تنها دقت در نحوه‌ی پرتاب آن اهمیت دارد.

اطلاعات کلی:ابعاد: 4 × 50 × 350 میلی‌متر - وزن: 45 گرم - قابل شستشو دارد - سایر قابلیت‌ها: - بومرنگ یک وسیله پلاستیکی یا چوبی است که پیشتر به منظور شکار کردن اختراع و استفاده می‌شد - بومرنگ امروزه به‌عنوان یک تفریح و ورزش مورد استفاده قرار می‌گیرد - دارای راهنمای نحوه پرتاب بومرنگ در پشت بسته‌بندی
اطلاعات کلی
ابعاد4 × 50 × 350 میلی‌متر
وزن45 گرم
وزن بسته‌بندی60 گرم
قابلیت شستشو
سایر توضیحات- بومرنگ یک وسیله پلاستیکی یا چوبی است که پیشتر به منظور شکار کردن اختراع و استفاده می‌شد
- بومرنگ امروزه به‌عنوان یک تفریح و ورزش مورد استفاده قرار می‌گیرد
- دارای راهنمای نحوه پرتاب بومرنگ در پشت بسته‌بندی
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد