زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 277830
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیاین کالا در حال حاضر موجود نیست.
جهت اطلاع از موجودی کالا، سوال خود را از فروشنده در قسمت سوال از فروشنده بپرسید.


بلوز پشت زیپدار

جنس کش در 5 رنگ و سه سایز مختلف

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۲۱۰


اندازها و مشخصات کالا:

 ،،،،،،،،،،

کالا : بلوز پشت زیپدار

رنگ : سفید, , زرد, قرمز, سورمه ای

سایز : S-M-L

 ،،،،،،،،،،

برای جلب رضایت شما مشتریان گرامی شرایط خرید اینترنتی فروشگاه دربندهای زیر ذکر شده است. از شما خواهشمندیم که تمام بندهای زیر را با دقت مطالعه بفرمائید و با خرید خود رضایت خود را از شرایط فروشگاه ما اعلام کنید.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، تمام کالاهای این سایت تا 24 ساعت امکان عودت دارد؛ در صورت عودت کالا هزینه پست رفت وبرگشت وهمچنین پرداخت 10000 تومان هزینه خدمات برگشت از فروش برعهده خریدار کالا است.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، برای خرید مطمئن جزئیات نوشته شده مربوط به کالا که شامل عکس و نوشته ها می باشد را با دقت بررسی کنید.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، در صورت خرید به صورت تعداد تخفیف شامل خرید شما خواهد شد برای اطلاع از جزئیات از ما سؤال کنید.اگر مایلید ،،،،،،،،،،،به صورت عمده از مزون سمر خرید کنید یا سفارشات عمده از تولیدات ما داشته باشید از ما سؤال کنید.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ما بیشترین تلاش را در جهت نمایش دادن عکس های واقعی و نزدیک به وضع موجود کالا انجام داده ایم به علت تفاوت رنگ در مانیتورهای مختلف و محدودیت عکاسی و تفاوت بین عکس و جنس ممکن است اختلافاتی در رنگ عکس و رنگ خود جنس دیده شود اما مدل اجناس دقیقا همان مدل موجود در عکس می باشد.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، امکان خطای 1 تا 2 سانتیمتری در سایزگیری ما وجود دارد، برای اطلاع دقیق از سایز لطفا با ما مشورت کنید.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، سعی کردیم اطلاعات ذکر شده هر جنس کامل باشد ،،،،،،،،،،،جهت دریافت هرگونه اطلاعات تکمیلی حتما با ما تماس بگیرید.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، مزون سمر و دوستان ،استایل و شکل قرارگیری لباس ها و کالاها را مطابق با استاندارد کلی در نظر گرفته لذا ممکن است تطابق لباس با فرم ،،،،،،،،،،،بدن افراد مختلف متفاوت باشد.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، خواهشمند است قبل از شرکت در مزایده و یا خرید مستقیم حتما سؤالات و ابهامات خود را مطرح کنید. ،،،،،،،،،،،چرا ،،،،،،،،،،که شرکت کردن در مزایده و خرید به معنی تأیید و موافقت با تمام موارد فوق و قوانین سایت ایسام می باشد.

 ،،،،،،،،،،

 ،،،،،،،،،،

شرایط پست

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، فروشگا سمر و دوستان برای رفاه و رضایت شما با یکی از بهترین شرکت های پستی، طرف قرار داد است و در صورت بیمه کردن کالا مسئولیت مشکلات احتمالی ارسال بسته شما ( خرابی در هنگام حمل و نقل و یا گم شدن و ...) به عهده یپست می باشد بنابر دلایل ذکر شده در صورت تمایل برای خرید از فروشگاه ما بیمه الزامی است .

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، همچنین زمان تحویل پستی کالای شما را پست تعیین میکند و در صورت بروز تأخیر در زمان تحویل شرکت پست جوابگوی شماست و مزون سمر مسئول آن نمی باشد .

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، هزینه پست شامل حمل، بارگیری، بسته بندی و بیمه است و در صورت عدم تمایل از تحویل کالا ( پس دادن کالا ) این هزینه از مبلغ پرداختیه شما کسر خوهد شد.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، بعد از پست کالا هزینه ی پست به عهده ی شماست و در صورت پس دادن کالا حتی هنگام تحویل نیز هزینه پست از مبلغ پرداختیه شما کسر خواهد شد.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، آدرس شما باید مطابق با استاندارد پستی کامل و دقیق باشد. مسئولیت عدم دریافت مرسوله در صورت نادرست بودن آدرس بر عهده خریدار است و در صورت برگشت بسته به دلیل مشکل آدرس هزینه پست از شما مجددا دریافت می گردد .

 ،،،،،،،،،،

 ،،،،،،،،،،

شرایط تعویض

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، فقط در صورتی جنس پس گرفته میشود که مشخصات جنس دریافتی توسط شما با مشخصات ذکر شده در سایت متفاوت بشد و تگ و بارکد ( مزون سمر ) به آن متصل باشد.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، تعویض و پس گرفت کالا فقط تا 48 ساعت پس از خرید شما امکانپذیر است و به درخواست های پس از این مدت زمانی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، لازم به ذکر است سایز و رنگ جزء فاکتور های تعویض نیستند.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، زمان لازم برای تحویل جنس تعویضیه شما بین 3 تا 7 روز میباشد.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، در صورت تمایل شما برای تعویض کالا هزینه پست مجدد از شما اخذ خواهد شد.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، در صورت نبودن مشکل در کالای پس داده شده و یا تعویضی ، هزینه پست به عهده شما می باشد.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، در صورت وجود مشکل در کالا و تأئید ما و نبودن مورد مشابه درخواستی شما در اجناس ما پول شما کامل پس داده خواهد شد.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، برای تعویض و یا پس دادن حتما از قبل هماهنگ کنید.

 ،،،،،،،،،،

· ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،، در صورت راضی بودن از خدمات ما رضایت خود را فیدبک + ( کلیک کردن بر روی علامت + ) اعلام کنید و در صورت ناراضی بودن لطفا قبل از اعلام نارضایتی خود مشکلات را جهت بهبود خدمات با ما در میان بگذارید .

 ،،،،،،،،،،

گروه سمر و دوستان از یکشنبه تا پنجشنبه 11 صبح تا 8 شب آماده پاسخ گویی و خدمات رسانی به شما دوستان عزیز می باشد.

قبلا از صبر و شکیبایی شما متشکریم.

 ،،،،،،،،،،

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد