زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 2684458
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال رایگان به تمام نقاط ایرانکتاب بیماریهای زنان -1320

تالیف دکتر جهانشاه صالح

وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۸۲


جهانشاه صالح در سال ۱۲۸۳ در آران و بیدگل به دنیا آمد. نام پدرش مرحوم میرزا حسن خان مبصرالممالک بود. تحصیلات ابتدائی را در دبستان علمیه کاشان و دوره متوسطه را در کالج آمریکائی در تهران خاتمه داد.

پس از اتمام کالج به علت تسلط به سه زبان انگلیسی، فرانسه و عربی در وزارت مالیه به‌عنوان مامور اداره کل ملزومات مملکتی شروع بکارکرد و تحصیلات عالیه را ابتدا در دانشکدهٔ علوم دانشگاه سیراکیوس نیویورک شروع کرده و موفق به دریافت درجه دکتری پزشکی شد. سپس دکتری تخصصی خود را در رشته زنان و زایمان از دانشکدهٔ پزشکی کلمبیا دریافت کردند

وی در سال ۱۳۱۳ به همراه همسر آمریکایی خود عازم ایران شده و با تدریس در تالار تشریح دانشکدهٔ پزشکی مشغول به کار شدند. طی چندین سالی که در آمریکا اقامت داشتند در بیمارستان‌های شهر نیویورک مشغول کار شده و عضو رسمی انجمن پزشکان نیویورک و جامعه پزشکی آمریکا بودند. نظام آمریکایی در آموزش عالی توسط وی در دانشگاه‌های ایران جایگزین نظام آموزشی فرانسوی گشت.

در سال ۱۳۲۷ در کنار کار آموزش به‌عنوان رئیس دانشکدهٔ پزشکی منصوب شد همینطور.جهانشاه صالح به‌عنوان وزیر بهداری نیز معرفی گردید.
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد