زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 2645927
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی20ریال یادبودی جمهوری

توضیحات حتما مطالعه شود-کیفیت دقیقا مطابق تصویر

وضعیت کالا:
نو (غیر آکبند)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۴۲


دوره ای جمهوری اسلامی ایران
ایرانی یا خارجی ایرانی

   از آنجائیکه تعاریف افراد از اسکناس وسکه و نظراتشان در مورد کیفیت آنها (نو، بانکی، سوپر بانکی) سلیقه ای می باشد و ممکن است سکه یا اسکناسی از دید اینجانب بانکی باشد و از دید شخص دیگری بانکی نباشد یا  سوپر بانکی باشد، باز تاکید میکنم که تخصص و تبحر خود و تصاویر ارائه شده ملاک خرید باشد.

 

با توجه به مطابقت تصویر و کالا، امکان ارجاع و پس گرفتن کالا وجود ندارد.

 

مبلغ پست تعیین شده، شامل هزینه پست و بسته بندی می باشد. و ارسال فقط به روش پیشتاز می باشد.در صورت خرید چند کالا، هزینه ی پست فقط یکبار محاسبه می گردد.

 

درخصوص اسکناسهای سورشارژی وسایر کالاهای دارای مهریابرچسب،لطفا فقط براساس تصاویر وباتوجه به نظرکارشناسی خود اقدام به خرید بفرمائید بنده هیچ اطلاعی ازمحل و چگونگی چاپ اسکناس ویا سکه ومهرهای سورشارژی روی آنهاومهر 1 و2ویا اصل وغیر اصل بودن این مهرها وتصاویروکالاها نداشته و همچون شما بر اساس دیدن و پسند شخصی ام خریداری کرده ام اما نسبت به اصالت خود اسکناسهامطمئن هستم .خواهشمندم با دقت و اطلاعات خودتان خرید نمائید

 

به جهت قدمت کالا و اینکه از ابتدا در دست اینجانب نبوده است، بنده اطلاعی از سابقه تاریخی و رزومه کاری آن و یا اینکه صاحبان قبلی چه بلایی بر سر آن آورده اند ندارم. پس باز هم تاکید میکنم که "تصاویر ارائه شده ملاک خرید باشد و اگر احساس میکنید بعد از خرید کالا به مشکل بر خواهیم خورد، خواهش میکنم خرید را انجام ندهید و وقت و زمان خود و اینجانب را  در حل اختلاف ایسام تلف نکنید."

 

ممکن است ثبت فیدبک برای شما مهم نباشد اما برای بنده که ازاین طریق کار می کنم "این امر بسیار مهم وتاثیر گذار" میباشد پس خواهشا از ثبت فیدبک منفی ویا ...خودداری فرمائید..

 

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد