زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 2602993
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیتپش عشق - دانیل استیل

436 صفحه،چاپ 1371

وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۲۲۶


سال چاپ 1370-1379 هجری شمسی
تپش عشق
 دانیل استیل
مترجم: شهناز مهدوی

این خانم نویسنده با نام اصلى «دانیل فرناند دومینیک شولین استیل» در سال 1949 در کشور امریکا از مادری پرتغالی و پدری آلمانی در شهر نیویورک به دنیا آمد او هر چند که در امریکا به دنیا آمده است اما بخش اعظم کودکی اش را در فرانسه گذرانده است هنگامى که هفت ساله بود پدر و مادرش از هم جدا شدند و دانیل با پدر خود زندگى کرد. مردى که او را خیلى دوست داشت ولى پدر نمى دانست.

به دلیل شغل پدر که مدام به سفر مى رفت، بیشتر مجبور بود اوقات خود را تنها در خانه و یا با پرستار خود بگذراند و به همین دلیل کودکى و نوجوانى بسیار تنهایى را تجربه کرد. 15 ساله بود که دبیرستان را تمام کرد و به دانشگاه طراحى رفت تا طراح مد شود. یک سال بعد انواع درد و مرض سراغ او رفت. از زخم معده گرفته تا تومورى که از رحم او خارج کردند. در سال 1963 شروع به مطالعه ادبیات فرانسه کرد. در آن زمان بود که با یک بانکدار فرانسوى که از او هشت سال بزرگتر بود آشنا شد و با او ازدواج کرد. در هنگام ازدواج 18 سال بیشتر نداشت.

در 20 سالگى دختر او بئاتریس به دنیا آمد. استیل که با کارخانه و خانواده سرگرم بود دانشگاه را تمام نکرد و چهار ماه مانده به فارغ التحصیلى، درس را رها کرد. پس از آن احساس کرد نیاز به کار دارد و به عنوان مسئول روابط عمومى به کار پرداخت. درآمد خوبى نداشت و پس از فراز و نشیب هایى در سال 1970 از همسر خود جدا شد.

به سانفرانسیسکو رفت و کارى در یک موسسه تبلیغاتى پیدا کرد و به تدریج به نوشتن پرداخت. کار ابتدا و دوم او خیلى موفق نبود و هیچ کس آن را جدى نگرفت. در سال 1973 به کالیفرنیا رفت و در آنجا با یک مجرم آشنا شد و در سال 1975 و در حالى که او به اتهام تجاوز در زندان بود با او ازدواج کرد. هر چند در سال 1977 برگ هاى طلاق را امضا کرد.

کتابى که در سال 1979 نوشت به پرفروش ترین کتاب تبدیل شد و انتشارات «دل» قرارداد نوشتن و چاپ سه کتاب دیگر را با او امضا کرد. در حالى که پله هاى موفقیت و شهرت در ادبیات را مى پیمود بار دیگر در زندگى شخصى به ورطه عجیبى سقوط کرد. در سال 1977 با «بیل» که وى را براى اسباب کشى استخدام کرده بود آشنا شد که او هم سابقه مجرمیت داشت.

بیل معتاد به هروئین بود که دوران ترک و نقاهت را طى مى کرد و در سال 1978 آن دو ازدواج کردند. از این ازدواج پسر دانیل استیل به نام نیکلاس به دنیا آمد، شوهرش دوباره به مصرف هروئین روى آورد و دانیل استیل و شوهرش سوژه عکس هاى مطبوعات شده بودند. در سال 1980 کتاب خود «حلقه» را به چاپ سپرد و درخواست طلاق داد و در سال 1981 از بیل جدا شد...


در صورتی که هزینه پستی کمتر از مقدار پیش بینی شده باشد ، مابقی از طریق سایت برگشت داده می شود .
با انجام چند خرید از فروشگاه تک شاخ، هزینه ارسال را کم کنید.
خرید 100 هزارتومان به بالا = ارسال رایگان

Unicorn.esam.ir
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد