زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 2521067
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعینانو بدنه خودرو

محافظ بدنه خودرو ، آب گریز شدن و کثیف نشدن حتی در گل و لای تا یک سال ، بدون نیاز به کارواش

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۴۸۷


محافظ نانو بدنه خودرو
 معرفی محصول : (Varnish Sealing) این محافظ پوششی بدنه خودرو برپایه نانوتکنولوژی تولید شده و یکی دیگر از محصولات بسیار کار آمد کمپانیGlobal Preferآلمان می باشد. بااعمال این لایه محافظتی نانو برروی بدنه خودرو، سطح کاملا صیقلی و شفاف شده و شفافیت خود برای مدت بسیار طولانی حفظ میکند. همچنین سطح خودروآب گریز گردیده ومدت بیشتری تمیزمیماند . این محصول ازمات شدن رنگ خودرودر مقابل نور خورشیدواشعه ماوراءبنفش و پوسیدگی بدنه به دلیل اثرات نامناسب آب و هواورطوبت جلوگیری می نماید و همچنین بدنه خودرو را در برابر هرگونه کثیفی ) گرد وغبار،لکه چربی وفضولات اسیدی پرندگان وهمچنین شیره درختان و...)حفظ کرده و برای تمیزکردن بدنه دیگر نیازی به استفاده از مواد شوینده نخواهدبودو میتوان بدنه را صرفابااستفاده از آب ودستمال تمیزنمود. کاربرد : قابل استفاده در بدنه خودرو های سبک ، خودرو های سنگین ، اتوبوس های بین شهری و درون شهری ، موتورسیکلت ها،... مزایای استفاده: • ایجادشفافیتی بی نظیر، خیره کننده ولذتبخش • تمیزی ماندگاروطولانی مدت • آب گریزشدن سطح وکاهش جذب گردوغبار • محافظت از سطح و جلوگیری از مات شدن رنگ خودرو • جلوگیری از سخت شدن هر گونه لکه، چربی و فضولات اسیدی پرندگان، حشرات و شته و ... • حذف مواد شوینده شیمیایی و اسیدی • جلوگیری ازایجادپوسیدگی براثررطوبت • تمیز کردن آسان بعد از اعمال محصول فقط با آب و دستمال 

 ماندگاری محصول: حدود بیست هزار کیلومتر یا یک سال برای ماندگاری اثرنانو، پس ازاجرا به هیچ عنوان ازموادشوینده برای شستشوی سطح استفاده نگردد.(شستشو فقط باآب ودستمال)

محصول دارای سی دی آموزشی تصویری نحوه استفاده میباشد
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
m...3 :
1395/10/13    :44
سلام. برای کل بدنه ماشین یک پک کافیه؟

فروشنده :
1395/10/13    8:32
سلام ، خیر باید 3 عدد نانو بدنه و 2 عدد نانو شیشه و 1 عدد نانو رینگ خریداری کنید تا کل ماشین رو تا یکسال نانو کنید


  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد