زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 2208742
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیآموزش زبان انگلیسی SWEET ENGLISH


وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۱۹۴


نوع رسانه DVD
نوع کالا صوتی و تصویری
محصول ایرانی یا خارجی ایرانی
پکیج موسسه منتشرکننده دارد

خودآموز زبان انگلیسی ویژه فارسی زبانان

SWEET ENGLISH  ،،، خود آموز زبان انگلیسی است که بطور کامل در ایران و با تو جه به نیازهای ایرانیان جهت آموزش زبان انگلیسی و در یک بسته شامل چهار CD عرضه شده است .


این مجمـــــوعه شامل دوره کامل کتابهـــــای Interchange Third Edition  ،،،دانشـــگاه کمبریج و Tactics For Listening  ،،،دانشگاه آکسفورد می باشد و مجموعه مطالب آموزشی 16 ترم زبان انگلیسی را در بر می گیرد.

مجموعه Sweet English  ،،،  ،،،از 64 درس تشکیل و هر درس شامل سه بخش است و هر بخش شامل 9 زیر مجموعه به شرح ذیل می باشد .

Conversation (مکالمه)

کل مجموعه شامل 128 مکالمه کوتاه با لهجه آمریکایی همراه با متن انگلیسی و ترجمه فارسی است و هر یک از جملات مکالمه را می توان به تنهایی انتخاب و برای چندین مرتبه پخش کرد.

در بخش سوم هر قسمت مکالمات بصورت فیلم می باشند. فیلمها دارای متن و با لهجه امریکایی و همراه با متن انگلیسی و ترجمه فارسی می باشد. هر یک از جملات فیلم را می توان به تنهایی انتخاب و برای چندین مرتبه پخش کرد.


Role Play  ،،،(ایفای نقش)

کاربر می تواند در تمام 128 مکالمه و 64 فیلمی که در مجموعه Sweet English گنجانده شده است بجای هر یک از شخصیتهای مکالمات یا فیلمها قرار گیرد و ایفای نقش بکند و با ضبط صدای خود و گرفتن نقش هنرپیشه ها در فیلم و صحبت بجای آنها این امکان در اختیار کاربر قرار دارد تا  ،،،گویش خود را تقویت نماید و در محیطی مشابه محیط طبیعی به انگلیسی سخن بگوید. پس از پایان مکالمات کاربر قادر خواهد بود  ،،،با پخش مکالمه ، صدای خود را گوش دهد و با صدای اصلی ،،، ،،، مقایسه کند و در صورت تمایل چندین مرتبه عمل مقایسه را تکرار نماید. همچنین کاربر می تواند با انتخاب شخصیتهای دیگر مکالمه یا فیلمها بجای اشخاص یا هنرپیشه های دیگر نیز سخن بگوید.

Listening  ،،،(درک مطلب شنیداری)

در مجموعه Sweet English  ،،،بیش از 1800 تمرین صوتی و تصویری جهت تقویت درک مطالب شنیداری در چهار قالب مختلف وجود دارد. در قالب جدولی کاربر با شنیدن مکالمات فضاهای خالی داخل جدول را با توجه به مکالمات شنیده شده پر می کند و در آخر با در دست داشتن کلید جوابها می تواند به درستی یا نادرستی جوابهای خود پی ببرد.

در قالب انتخاب بین دو عکس کاربر با شنیدن مکالمات یکی از دو عکسی که مربوط به موضوع مکالمه است را انتخاب و نرم افزار پاسخ صحیح یا نادرست را اعلام می کند.

در قالب انتخاب بین دو گزینه کاربر با شنیدن مکالمات یکی از دو گزینه مربوط به موضوع مکالمه را انتخاب نموده و نرم افزار پاسخ صحیح یا نادرست را اعلام می کند.


Grammar  ،،،(گرامر)

آموزش دستور زبان انگلیسی در این مجموعه بصورت مرحله به مرحله و سیستماتیک و در ارتباط با موضوع درس می باشد. آموزش دستور زبان انگلیسی در هر بخش بصورت دو زبان انگلیسی و فارسی انجام می گیرد که بخش انگلیسی آن شامل مثالهای مفید و گویا همراه با صوت می باشند. برای هر موضوع دستور زبان انگلیسی تمرینات زیادی بصورت Inter active  ،،، ،،، بهمراه کلید جوابها گنجانده شده است. تعداد تمرینات دستور زبان انگلیسی بیش از 4000 تست و تمرین است.


Word Power

در هر درس تمریناتی گنجانده شده است که موضوعات متفاوتی را به کاربر بصورت Interactive  ،،،آموزش می دهد. بطور مثال واژه های Pretty - Handsome - Serious - Smart - Shy - Good looking - Nice  ،،،- Thin - Heavy - Short - Tall - Funny  ،،،را در نظر بگیرید. در این تمرین از کاربر خواسته شده تا واژه هایی که مربوط به شخصیت فرد است را در جعبه جداگانه ای قرار دهد و واژه هایی که مربوط به خصوصیات فیزیکی فرد می باشند را در جعبه دیگر قرار دهند. این کار بصورت Dray and Drop  ،،، ،،، انجام می گیرد و در صورت انتخاب نادرست توسط کاربر واژه در جعبه قرار نمی گیرد. در کل این مجموعه 300 تمرین از این نوع وجود دارد.

 ،،،

Reading  ،،،(مهارتهای خواندن)

بیش از 60 متن و 320 تمرین جهت تقویت مهارتهای خواندن در این مجموعه آورده شده است که تعداد 16 متن آن با صدا می باشد. کاربران با خواندن متنها می توانند جهت خود آزمایی ، تمرینات تستی مربوطه را انجام دهند. با انتخاب نادرست یا درست پیغامی دریافت می کنند.

 ،،،

Cultural Point (نکات فرهنگی)

آشنایی با مسائل و نکات فرهنگی کشورهای انگلیسی زبان در یادگیری زبان انگلیسی بسیار موثر است چرا که آشنائی با فرهنگ یک ملت در واقع آشنائی با زبان آنها می باشد. در این مجموعه سعی شده است تا نکات کلیدی فرهنگی کشورهای انگلیسی زبان که با کشور ما تفاوت بسیار دارند را مد نظر قرار داده و بصورت صوتی و تصویری به معرفی فرهنگهای متداول کشورهای انگلیسی زبان پرداخته شود. بیش از 32 مورد Cultural Point در این مجموعه گنجانده شده است.

Dictionary  ،،،(فرهنگ لغات)

در بخش سوم هر درس واژه نامه ای وجود دارد که معانی و توضیحات تشریحی واژه های جدید هر درس را به فارسی همراه با مثالهای مناسب در اختیار کاربر قرار می دهد.


Pronunciation
بیش از 60 تمرین جهت آموزش نکات تلفظی، هجاها، تاکیدها و تلفظ کلمات ترکیبی بصورت صوتی و تصویری در این مجموعه گنجانده شده است.

 ،،،این مجموعه شامل دیکشنری ، پیوست و راهنما می باشد. در پیوست نکات بسیار جالبی جهت مطالعه و تمرین بصورت صوتی و تصویری گنجانده شده است.


این محصول جامع ترین محصول آموزشی زبان انگلیسی میباشد و داشتن این مجموعه را به همگان توصیه مینمایم
قیمت پشت جلد این محصول 15900 تومان میباشد

خیلی استفاده نشده ولی میزنم دست 2 که خدای نکرده دلخوری پیش نیاد


قیمت روز این نرم افزار در سایت خودشان (با اندکی تغییرات) 18000 تومان است ولی بنده زیر قیمت پشت جلد خدمتتان تقدیم میکنم.

این محصول را فقط از فروشگاه ما با قیمت 14000 تومان خریداری نمایید.
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد