زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 2057803
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیکتاب موعودنامه


وضعیت کالا:
نو (آکبند)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۱۱۱


سال چاپ 1390-1396 هجری شمسی

کتاب موعودنامه

فرهنگ الفبایی مهدویت پیرامون : حضرت مهدی (عج)کتاب موعودنامه

موعود نامه / فرهنگ الفایی مهدویت ، نام کتابی پر محتوا و با ارزش می باشد که در آن جنبه های مختلف امامت حضرت مهدی (عج) بررسی شده است . از آن جا که امامت از نعمت های بزرگ الهی می باشد . شناساندن نعمت حضرت ولی عصر ( عج ) قدرشناسی از نعمت را به دنبال داشته و جامعه قدردان از نعمت امامت ، مرهون لطف حضرت حق قرار میگیرد . از این رو  ما نیز برای قدردانی از حضرت مهدی ( عج ) این مجموعه ی گرانبها را با نام موعود نامه گردآورده ایم که در آن سعی در شناساندن بیشتر حضرت مهدی (عج ) در تمامی عرصه های مهدوی ( شخصیت حضرت ، غیبت ، انتظار ، رجعت و ... ) شده است .

 

نمونه متن کتاب موعود نامه ( فرهنگ الفبایی مهدویت (

دعای افتتاح

دعایی است که حضرت مهدی (عج) آن را به ((محمد بن عثمان)) - دومین نائب خاص - تعلیم داده و او منتشر نموده است. علامه مجلسی در زادالمعاد می آورد: امام زمان (عج) آن را برای شیعیان نوشته است که هر شب ماه رمضان بخوانند. فرشتگان می شنوند و برای خواننده آن استغفار می کنند. در این دعای شریف به ویژگی های حکومت حضرت به عنوان دولت کریمه اشاراتی شده است. ( کتاب موعودنامه صفحه 326 )

 

خروج یأجوج و مأجوج

در برخی از روایات، از نشانه های ظهور دانسته شده، که با دقت در آن ها روشن می شود که ارتباطی با مساله ظهور ندارد، بلکه بیشتر آن ها، ناظر به برپایی قیامت هستند. مواردی هم که در قرآن از خروج یأجوج و مأجوج یاد شده، هیچ دلالتی بر این قضیه ندارد. ( موعودنامه صفحه 296 )

 

قزوین

درباره این شهر، احادیث متفاوتی آمده است. پیامبر (ص) فرمود: خدا رحمت کند برادرم را در قزوین. بهترین پایگاه زمینی است که آن را قزوین می گویند و در آینده به دست مسلمانان گشوده شود. هرکه یک شب برای خدا در آن به سر برد، شهید از دنیا می رود و با صدیقین و در زمره پیامبران محشور می گردد تا به بهشت در آید. در حدیثی از امام صادق (ع) آمده است: «ری، قزوین و ساوه ملعون و شوم هستند» البته احادیث مربوط به بلاد، نوعاً به اهالی آن ها در زمان صدور روایت نظر دارند.

از نشانه های خروج حضرت مهدی (عج)، خروج مردی از قزوین است که با یکی از پیامبران همنام است، مشرک و مؤمن به اطاعطش می شتابند و کوه ها را پر از رعب و وحشت می سازد. ( موعودنامه صفحه 562 )

 

مقداد

هنگامی که حضرت مهدی (عج) قیام کند، بیست و هفت نفر را زنده می گرداند که یکی از آنان مقداد است. مقداد از یاران پیامبر (ص) و علی (ع) است. در بزرگی شأن او همین بس که طبق یکی از روایات، خداوند به سبب هفت نفر - که یکی از آنان مقداد است - به شما رزق و روزی می دهد و به شما یای می رساند و باران می فرستد. او در موضوع خلافت و امامت امیرالمؤمنین (ع)، پافشاری داشت و کوشش فراوان کرد. پیامبر (ص) درباره او فرمود: «خداوند مرا فرمان داد چهار تن را دوست بدارم: علی (ع)، مقداد، ابوذر، سلمان». در روایت دیگری آمده است «بهشت، مشتاق مقداد است» ( موعود نامه صفحه 689 )

 

جزیره خضراء

داستان جزیره خضراء حکایت از آن می کند که: زین الدین علی بن فاضل مازندرانی، در سال 690 هجری به اقیانوس اطلس سفر کرده و از سرزمین بربر، سه روز با کشتی در دل اقیانوس رفته، تا به جزایر روافض ( جزیره های شیعیان ) رسیده است. در آن جا اطلاع یافته که جزیره ای به نام جزیره خضراء وجود دارد که فرزندان حضرت ولی عصر (عج) در آن زندگی می کنند.

چهل روز در آن جا اقامت کرده و سرانجام پس از چهل روز ، هفت کشتی مواد غذایی از جزیره خضرا به این جزیره آمده است. ناخدای کشتی او را با نام  ونام پدر صدا کرده و گفته مشخصات تو را به من دادند که تو را به خضراء ببرم. او را به جزیره خضراء برده اند.

پس از 16 روز دریانوردی، سرانجام به ( آب های سفید ) رسیده اند. ناخدا توضیح داده که این آب ها، چون جزیره را احاطه کرده است، کشتی دشمنان هرگز نمی تواند از آن بگذرد و به برکت حضرت ولی عصر (عج) در آن آب ها غرق می شود. آن ها به جزیره خضرا رسیده، جمعیت انبوهی را با بهترین لباس و وضع مشاهده کرده، شهری بسیار آباد با درختان سر سبز و انواع میوه ها و بازارهای بسیار و ساختمان های مجلل از سنگ های شفاف رخام دیده است. ( موعودنامه صفحه 243 )

  
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد