زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1902316
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیاین کالا در حال حاضر موجود نیست.
جهت اطلاع از موجودی کالا، سوال خود را از فروشنده در قسمت سوال از فروشنده بپرسید.


برگ تازه آلوورا باربادنسیس میلر

کاملا ارگانیک- بهترین گونه آلوورا از لحاظ خواص دارویی- توضیحات خوانده شود

وضعیت کالا:
نو (غیر آکبند)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۳۷۵


حداقل خرید از فروشگاه 8000 تومان میباشد. سفارش های کمتر ارسال نخواهد شد.
هزینه پستی شامل پاکت(کارتن) و کرایه پستی است. اضافه پست(که معمولا همچین چیزی نداریم) برگشت داده میشود. 
آلوورا بالغ بر 240 نوع است. نوع باربادنسیس میلر بیشترین خواص دارویی را دارد. 

فروشگاه ما گیاه خود را بدون استفاده از کوچکترین مواد شیمیایی پرورش میدهد. 

یک برگ  خوب و با ژل مناسب تقریبا 400 گرم تا 500گرم وزن دارد که ژل آن برای استفاده مداوم و روزانه به مدت یک ماه کفایت میکند.
 
شما همچنین میتوانید این گیاه را از فروشگاه ما خریداری کرده و خودتان برگ مورد نیازتان را تولید کنید. پرورش این گیاه بسیار ساده است. 

خواص اصلی آلوئه ورا باربادنسیس میلر: 

1)مهار کننده درد: آلوئه ورا بعد از استعمال در منطقه دردناک،درد را کاهش می دهد.برخلاف اکثر فرآورده های موجود،آلوئه ورادارای توانایی نفوذ عمیقی می باشد.آلوئه ورابه خاطر اجزا فعال موجود در آن و توانایی آنها برای نفوذ و تخفیف التهاب،درد را در لایه های عمقی پوست مهار می کند.

2)ضد التهاب-ضد آلرژی

3)اثرات التیام بخش

4)اثر کراتولیک آلوئه ورا(keratolic): این اثر شامل برداشتن پوست آسیب دیده و جایگزین آن با سلولهای پوستی جدید است.این اثر همچنین جریان آزاد خون از طریق وریدها و شریانها را امکان پذیر ساخته و آنها را از لخته های خون پاک سازی می کند.

5)اثر آنتی بیوتیکی آلوئه ورا

6)اثر تکثیر کننده سلولی آلوئه ورا:
آلوئه ورا دارای هورمونی است که رشد سلولهای جدید را تسهیل کرده و سلولهای قدیمی را حذف می کند.به خاطر وجود کلسیم در آلوئه وراک ه مقدار مایع موجود در سلولها را تنظیم می کند،تعادل داخلی و خارجی برقرار می شود.این ماده باعث حفظ سلامت سلولها در تمام بافتهای بدن می شود.
سرطان پوست:آن طور که دکتر فیث استریکلند از مرکز سرطان آندرسون در دانشگاه تگزاس می گوید،آلوئه ورا در آینده به عنوان سلاحی در برابر سرطان پوست به کار خواهد رفت.او همچنین تاکید می کند که آلوئه ورا به محافظت از دستگاه ایمنی پوست در برابر آسیب کمک می کند.
یک حقیقت مهم آن است که آلوئه ورا حاوی 17 اسید آمینه است که بدن برای تشکیل پروتئین و بافت ها به آن نیاز دارد(پروتئین ها شبکه هایی متشکل از چندین اسید آمینه هستند).علاوه بر این آلوئه ورا حاوی مواد معدنی مانند کلسیم ،فسفر،مس ،آهن ،منگنز ،منیزیم ،پتاسیم و سدیم است که عناصر ضروری برای متابولیسم و فعالیت سلولی هستند.
7)انرژی دهنده ی بدن:
آلوئه ورا به برقراری یک متابولیسم خوب یعنی تولید انرژی مورد نیاز بدن کمک می کند.همچنین این گیاه حاوی ویتامین C است که جهت تحریک و بهبود گردش خون و عملکرد صحیح دستگاه قلبی عروقی فعالیت می کند.ویتامین C توسط بدن تولید نمی شود و بنابریان باید از خارج از بدن تامین شود.این ویتامین در تقویت دستگاه ایمنی،دستگاه گردش خون و گوارش بسیار اهمیت دارد و در پیشگیری از طیف وسیعی از بیماریها از جمله زیبایی نقش بسزایی دارد.
8)اثر هضم کننده غذا:
آلوئه ورا حاوی تعداد زیادی آنزیم است.برخی آنزیم ها توسط بدن (غده لوزالمعده) تولید می شوند،اما بقیه اینگونه نیستند و باید از خارج از بدن به واسطه مواد غذایی و مکمل های طبیعی تامین شوند و در روند هضم غذا این آنزیم ها ، پروتئین ها را به اجزای اسید آمینه خود،کربوهیدراتها را به قند ساده(گلوکز) و چربی را به اسیدهای چرب می شکنند.عناصر تغییر یافته توسط روده جذب شده و به دستگاه گردش خون وارد می شوند.
یکی از اجزای آلوئه ورابه نام آلوئین به عنوان ملین استفاده می شود.آلوئین از پوسته خارجی برگ تهیه می شود.همچنین در مورد مشکلات دستگاه گوارش به نظر می رسد که آلوئه ورا تخلیه معده را به تعویق می اندازد و رها شدن مقادیر زیاده از حد اسید هیدروکلریک و آنزیم پپسین را مهار می کند.
9)اثر سم زدایی قوی بدن:
آلوئه ورا به خاطر پتاسیم موجود در آن فعالیت کبد و کلیه ها(اندام های اصلی سم زدایی)را بهبود بخشیده و آنها را تحریک می کند.آلوئه ور اهمچنین حاوی اورونیک اسید می باشد که مواد سمی را از داخل سلولها حذف می کند.
اولین باری که آلوئه ورا خورده می شود ممکمن است در بعضی افراد باعث یک اسهال خفیف شود،زیرا در ابتدا روده ها را از باکتری ها و همچنین توده های غذای موجود در چین های روده یا دیورتیکول پاک می کند.
10)تامین آب(هیدراسیون)پوست با آلوئه ورا:
آلوئه ورا عمیقا” در پوست نفوذ کرده و مایعات از دست رفته را بر می گرداند.این ماده بافت های آسیب دیده پوست را(از داخل به خارج)و سوختگی ها و آفتاب سوختگی ها را التیام می بخشد.

و ... 

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد