زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1676526
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیدر هر دو صورت سکوت کن

کتاب در هر دو صورت سکوت کن

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۲۷۵


سال چاپ 1390-1396 هجری شمسی

هدف از نوشتن کتاب حاضر در ابتدا بیان عقایدومباحث، فرهنگی،اجتماعی،روانشناسی،فلسفی و بعد از آن راهبرد افکار وتوصیه های فردی است برای آدمهای اجتماعی و از همه مهمتر ایجاد مکتبی جدید با تفکرات کاربردی، به همین دلیل تمامی موارد به شکل ماده تدوین شده است شاید که روزی تبدیل به قوانینی همگانی شود.این کتابچه در قالب مینیمال ودر برخی موارد کاریکلماتور نوشته شده است.

 از آنجایی که بشر یک موجوداجتماعی است و مینیمال های این کتاب براساس توصیه های فردی و اجتماعی در برخورد با انسان هایی که در محیط اطراف ما زندگی می کنند نوشته شده، لازم است که با چند دسته بندی در مورد این موجود پیچیده اسرار آمیز ذهن شما خوانندگان عزیز را برای آنچه خواهید خواند آماده کنیم.از نظر نگارنده انسانها را می شود به چند دسته تقسیم کرد که در زیر شرح آن با نثر منطبق با متن کتاب می آید.

-       گاهی آدم هابه 4دسته تقسیم می شن: 1. آدم های معمولی 2. آدم های گستاخ 3. آدم های احمق 4. بقیه.

-       گاهی هم به 3 دسته : خودی، نخودی، بیخودی.

-       شاید هم بشه اونها رو اینطور دید :1. کسانی که "دیگران" رو موظف میدونن 2. کسانی که "خودشون" رو موظف میدونن.

-       یا شاید بشه اینطوری هم دسته بندی کرد : دسته 1 کسانی هستن که در آخرت به جهنم میروند، دسته 2 کسانی‌ان که در این دنیا به خانه بخت میروند.

-       بعضی از آدمها هم ناراحت اند آنها رو هم می شه تو 2 دسته گذاشت، دسته 1 کسانیاند که جاگیرشون نیامده و دسته 2 کسانیاند که ناراحت اینن که چرا جا برای همه نیست.

با این مقدمه شاید توانسته باشیم توصیه های فردی و اجتماعی پیش رو در این کتاب را معرفی کنیم.ضمنا مطالب این کتاب کاملا بر اساس دیده ها، شنیده ها،مطالعات، تجارب قابل لمس نگارنده است. و استفاده از مطالب این کتاب در هر جمعی با ذکر نام نویسنده بلامانع است.

سخن مولف

من دکتر مهندس فضانورد محقق موکل روانپزشک روان شناس فیلسوف علیرضا فتحی هدفم از نوشتن این کتاب در ابتدا بیان عقایدومباحث،علمی،فرهنگی،اجتماعی،روانشناسی،فلسفی،تخیلی،ورزشی، وبعد از آن راهبرد افکار وتوصیه های فردی برای آدمهای اجتماعی و از همه مهمتر ایجاد مکتبی جدید با تفکرات کاربردی که با مطالعه آن ممکن سردرد گرفته و یا در هردو صورت برای همیشه سکوت کنید.

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد