زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1666051
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیتوپ شستشوی نوترون

توپ ماشین لباسشویی دارای قابلیت بیش از 1000 بار مصرف

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۳۳۱🍀🍀مزایای اقتصادی توپ شستشوی نوترون🍀🍀
@neutron_pro
یکی از مهمترین دلایل استفاده از توپ شستشوی ماشین لباسشویی صرفه اقتصادی آن می باشد. توپ شستشوی ماشین لباسشویی در کشورهای اتحادیه اروپا به نام های مختلفی از جمله "توپ اقتصادی" شناخته شده است.
@neutron_pro
1. اولین تصوری که از این اسم برداشت می‌شود کاهش میزان پودر است. توپ شستشو مکمل پودر محسوب می شود و می تواند تا 90% جایگزین پودر ماشین لباسشویی شود. میزان مصرف پودر برای لباس های نیمه چرک بر اساس اطلاعات روی بسته ها 2 پیمانه (100 گرم) می باشد. توپ شستشو 1000 بار قابلیت استفاده دارد. با این اوصاف می تواند تا 90000 گرم پودر از مصرف هر خانواده بکاهد.
گرم پودر90000=1000×100×9/0
 90000 گرم معادل 180 بسته پودر است و اگر قیمت هر بسته را 2000 تومان در نظر بگیریم تقریبا 360.000 هزار تومان صرفه جویی در مصرف پودر را به همراه دارد.
هزار تومان360.000=180×2000
@neutron_pro
2. ولی منظور از صرفه اقتصادی توپ شستشو مقایسه محصول با پودر ماشین لباسشویی نیست. توپ شستشو کاربری متفاوتی با پودر دارد و مکمل پودر محسوب می شود. مزیت اصلی توپ شستشو بالا بردن عمر لباس و پارچه می باشد. مواد شیمیایی موجود در پودر ماشین لباسشویی در بافت لباس رسوب می کند و از عمر لباسها می کاهد. اگر لباس ها همیشه با پودر شسته شوند بیشتر از 6 ماه قابل استفاده نیستند. ولی توپ شستشو به دلیل شستشوی طبیعی به لباس آسیب نمی زند و عمر لباس تا 2 سال بیشتر می شود.
@neutron_pro
3. سومین مزیت اقتصادی توپ شستشو کاهش میزان مصرف اب و برق است. پودر به صورت معمول میزان بسیار زیادی کف تولید می کند و به همین دلیل برای شستشو به آبکشی مکرر نیاز است. در صورتی که وقتی از توپ شستشو استفاده می کنیم کف زیادی تولید نمی شود به همین دلیل به آبکشی مکرر نیاز نیست. به همین دلیل آب و به طبع آن برق کمتری نیز مصرف می گردد. برای این منظور هنگام استفاده از توپ شستشو تنظیمات ماشین لباسشویی را برای لباس های نیمه چرک به حالت شستشوی سریع و دور آبکشی را روی کمترین دور قرار دهید. برای لباس های چرک از تنظیمات شستشوی دستی استفاده نمایید. در این حالت می توانید تعداد دورهای ابکشی را به دلخواه حذف نمایید.
@neutron_pro
4. چهارمین مزیت اقتصادی توپ شستشو کاهش استهلاک ماشین لباسشویی و لوله های خروجی آب است. پودرهای ماشین لباسشویی دارای مواد شیمیایی مضری است که در ماشین لباسشویی و لوله ها رسوب می کند. عده معدودی از ماشین های لباسشویی دارای سیستم رسوب زدایی می باشند و تقریبا در بیشتر ماشین های لباسشویی مشکل رسوبات شیمیایی دردسر ساز می شود. همین رسوب باعث استهلاک و تخریب ماشین لباسشویی می گردد. ولی توپ شستشو به دلیل نداشتن مواد شیمیایی از ایجاد رسوب در ماشین لباسشویی می کاهد و در هزینه تعمیر و نگه داری ماشین لباسشویی نیز صرفه جویی می شود.
@neutron_pro
5. اگر تمامی این موارد نمی تواند مقرون به صرفه بودن توپ شستشو را برای شما توجیه کند کافی است به قدرت انتی باکتریال توپ شستشو نیز توجه کنید. در حال حاضر ماشین های لباسشویی نانو سیلور دارای قدرت آنتی باکتریال با هزینه بسیار بالاتر نسبت به توپ شستشو عرضه می گردد و شما می توانید با استفاده از توپ شستشو با هزینه بسیار کمتر همین خاصیت انتی باکتریال و ضد عفونی را داشته باشید.

☀️☀️  مزایای استفاده از توپ شستشو☀️☀️

1    مقرون به صرفه بودن با کاهش 90 درصدی استفاده از انواع شوینده ها
2   جلوگیری از پوسیدگی لباس ها وعدم آسیب به ماشین لباسشویی
3   مناسب جهت استفاده برای لباسهای کودکان و نوزادان
4    بدون ایجاد حساسیت، مناسب برای پوست های حساس
5    ضد قارچ، آنتی باکتریال و از بین برنده بوهای نامطبوع
6    صرفه جویی در مصرف آب و برق به دلیل کاهش استفاده از مواد شوینده (عدم نیاز به آب گرم و آبکشی مکرر)
7    سازگار با محیط زیست (Environment Friendly)
8    حفظ رنگ و بافت انواع لباس ها


🍀🍀توپ ماشین لباسشویی🍀🍀
@neutron_pro
توپ ماشین لباسشویی نوترون محصولی سبز و بی نظیر از سری محصولات آب هوشمند (Smart Water) می باشد که مکمل شستشو محسوب می گردد و با قلیایی کردن آب، مصرف مواد شوینده و پودرهای شستشو را تا 90  % کاهش می دهد. شمامیتوانید بیش از 1000 بار ازاین محصول استفاده نمایید، به عبارت ساده تر اگر هر روز از ماشین لباسشویی استفاده کنید، تا 3 سال این محصول قابل استفاده خواهد بود و بسیار مقرون به صرفه است.
@neutron_pro
مشخصات:
توپ های ماشین لباسشویی نوترون با بالا بردن PH (خاصیت قلیایی) آب و همچنین افزودن قابلیت ضد باکتریایی، جرم ها و باکتری های مضر را از بین برده و باعث شستشویی بهتر می شوند.این محصول در رده ی محصولات سبز اروپا قرار دارد.
@neutron_pro
    طریق مصرف:
لباس هایی که دارای لکه هستند را ، قبل از شستشو لکه بری نموده ، سپس توپ را در میان لباس ها در داخل ماشین لباسشویی قرار دهید.هر توپ برای شستشوی 3 کیلوگرم لباس طراحی شده است (برای شستشوی بیش از 3 کیلوگرم می بایست از 2 عدد توپ استفاده نمائید) می توانید از آب گرم جهت شستشوی بهتر لباسها همراه با توپ استفاده نمایید.
جهت شارژ محصول و استفاده بهینه از آن پس از حدود 50 بار استفاده به روش 1/4 سرکه، 3/4 آب به مدت 30 ثانیه توپ را شستشو دهید و به مدت حداکثر 5 دقیقه جهت خشک شدن در معرض نور مستقیم آفتاب قرار دهید.

⚠️اثرات آلودگی‌ها ناشی از شوینده ها بر سلامت انسان⚠️
@neutron_pro
🌕در بسیاری از مناطق، از منابع آب زیرزمینی برای شرب استفاده می‌شود. ازت و ترکیبات نیتروژن در درازمدت باعث بروز سرطان‌های گوناگون در انسان می‌شود. به علاوه این مواد در کوتاه‌مدت هم موجب مسمومیت‌های مختلف می‌شوند.
@neutron_pro
🌕وجود ترکیبات نیتروژن به میزان بالا در آب حتی در کودکان به مرگ منجر می‌شود. نیترات های موجود در اب در بدن کودکان خرد سال مقداری به نیتریت تبدیل می شود که با همو گلوبین خون تر کیب پایداری بوجود می آوردکه عامل بروز نوعی بیماری سخت و کشنده است این نوع مسمومیت به دلیل بروز رنگ کبود در پوست به "نشانگان مرگ آبی" موسوم است.
@neutron_pro
🌕ترکیباتی که از طریق شوینده‌ها وارد منابع آب زیرزمینی می‌شوند، به طور غیرمستقیم هم بر سلامت انسان تاثیر می‌گذارند. وجود برخی ترکیبات کربنی در این آب‌ها باعث ازدیاد گونه‌های علف‌های هرز در زمین‌های زراعی می‌شود.
@neutron_pro
🌕از موارد دیگر در این مورد می‌توان به افزایش میزان گوگرد و ازت در محصولات کشاورزی اشاره کرد که کیفیت این محصولات را کاهش می‌دهد. وجود این مواد در محصولات کشاورزی باعث آسیب به انسان می‌شود. به علاوه یکی از فاکتورهای مورد ارزیابی کشورهای مختلف در واردات محصولات کشاورزی، میزان ازت و گوگرد در محصولات است و این مساله باعث زیان‌های اقتصادی نیز می‌شود.
@neutron_pro
🌕شوینده ها همچنین بر روی آب های زیرزمینی و انسان و عمل انعقاد و ته نشینی اثر سوئی می گذارد و نیز توام با سایر مواد موجود در آب باعث پیداش کف می شود.که کف های تولید شده می توانند برای کشتی رانی و قایقرانی مخاطراتی را در بر داشته باشند و همچنین احتمال خطر غرق شدن شناگران افزایش می یابد.
@neutron_pro
🌕با استفاده از توپ شستشو می توان از آثار مخرب شوینده ها بر محیط زیست و آبزیان جلوگیری نمود. توپ ماشین لباسشویی نوترون محصولی سبز از سری محصولات آب هوشمند (Smart Water) است که مکمل شستشو محسوب می گردد و با قلیایی کردن آب، مصرف مواد شوینده و پودرهای شستشو را تا 90 % کاهش می دهد. بیاید در روز طبیعت فرهنگ استفاده از محصولات سازگار با محیط زیست را گسترش دهیم.


 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد