زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1655970
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیسینی قلمکاری شده و نقاشی شده کمیاب ورشومحکم

کالا دقیقا مطابق کیفیت عکس میباشد-باخرید100عددکالا(قطعی) یک میلیون تومن هدیه نقدی دریافت ک

وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۱۰۲۴


نوع کالا سینی
نوع ساخت دست ساز (صنایع دستی)
تک یا سرویس تک
ایرانی یا خارجی ایرانی
جزئیات کالا توجه توجه قطر دایره سینی 30سانتیمتر و وزنش 563گرم میباشد. بسیاربسیاربسیارزیبا وبی نظیرمیباشد قیمت واقعی این سینی بالای5000000ریال میباشدولی بدلایلی قیمتشو پایین اوردم و خداشاهده اگه میتونستم باخودم درمهاجرتی که قراره انجام بدم میبردم تا 200سال دیگه هم نگه میداشتم چون چندین ساله که درخانواده مان دست به دست داره میشه و حقیقتا نذاشتم هم کسی متوجه بشه که دارم این سینیهارو میفروشم.یک مدل ساده اش هم موجود دارم.درفروشگاه موجودمیباشد.چندین مورد بسیارزیبادرفروشگاهم موجودهست ازخریدشان پشیمان نخواهید شد خداشاهده خریدکنید مشخصات من راهم بدست میاورید بعدبهم خبربدیددرصورت پشیمانیتون درابدهستم خدمتتان.

 • زیرا ما با عکس های متعدد و توضیحات مبسوط کیفیت اجناسمان را به دقت توضیح داده ایم.این سینی قلمکاری شده و بسیار کار انجام شده روش. بسیار قدیمی و مربوط به دوران صفوی خواهد بود و کمیاب میباشد و باعث شده که ...... دوست عزیز و بزرگوارم خواهش میکنم. دارم خواهش میکنم اگه طلبش هستید از خرید نکردنش سرباز نزنید. و درنگ نکنید و خرید را بدون هیچگونه معطلی انجام دهید
 • لطفا با علم به این موضوع(کیفیت کالا دقیقا مطابق عکس). و دقت فراوان اقدام به خرید بفرمائید.
 • توصییه اینجانب بخرید بدونه وقفه اسکناس وسکه واشیا قدیمی میباشد.بدونه هیچگونه شک و شبه ای.ومطمعا باشیدکه همیشه خریداربرندست وفروشنده بازنده.پس وقت راازدست ندید.
 •  
  سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
  برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
  اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

    کالاهای مشابه

  کالای مشابه دیگری وجود ندارد