زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

شماره کالا: 1635084
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیورزش بودوکان ، ترکیبی از یوگا و هنر های رزمی

در 3 دی وی دی ، توضیحات خوانده شود

وضعیت کالا:
نو (غیر آکبند)
فروشنده این کالا


مشخصات کالا
دانلود Budokon by Cameron Shayne - آموزش ورزش بودوکان، ترکیبی از یوگا و هنرهای رزمی

بودوکان Budokon (متشکل از لغات ژاپنی bu (جنگجو) - do (راه) - kon (روح)) در زبان ژاپنی "راه جنگجو معنوی" ترجمه می شود و ترکیبی از یوگا و هنرهای رزمی است که در سال 2000 توسط  کامرون شاین (Cameron Shayne)، استاد برجسته یوگا و هنرهای رزمی ابداع شد. بودوکان اولین و تنها ورزشی است که به شیوه ای بسیار هنرمندانه به ادغام یوگا، هنرهای رزمی و مدیتیشن پرداخته است.
در فیلم Budokon for Beginners کامرون شاین قواعد و تکنیک های ابتدایی و پایه ای بودوکان (یوگا + هنرهای رزمی) را به صورت عملی آموزش می دهد. در این فیلم آموزشی فراخواهید گرفت در نبرد و مبارزه فقط به عضلات نیرومند و چابک نیاز نیست بلکه با تسط بر ذهن، تقویت بنیه روحی و آرامش درونی در کنار فراگیری تکنیک های متناسب هنر های رزمی می توان بر حریف چیره شد.
در فیلم Budokon: Flow and Flexibility Yoga فرا خواهید گرفت که چگونه با شناخت دقیق قوای روحی خود و تقویت تمرکز و ذخیره انرژِی، تکنیک های هنر های رزمی را به کار بگیرید و بیش از به کارگیری نیروی عضلانی خود در نبرد، از انرژی درونی خود استفاده کنید. در این فیلم آموزشی، تکنیک های مختلف بودوکن همچون چرخ آبی (Water Wheel)، موج غلتان (Rolling Wave)، رقص سگی (Dancing Dog) در کنار حرکت مختلف و منحصر به فرد دست و پا را فرا خواهید گرفت که در کنار قواعد پایه ای یوگا می توانید به یک رزمی کار قدرتمند با عزمی راسخ و قوای جسمی و روحی بسیار بالا تبدیل شوید.
یوگا و مدیتیشن ورزش‌های هستند که اگر با نظم و انضباط انجام شود می تواند آثارت مفیدی بر روی روح و ذهن افراد داشته باشد. مجموعه آموزشی Budokon: Power and Agility Yoga چگونگی هماهنگی گروه‌های عضلانی برای افزایش قدرت و افزایش سرعت و چابکی‌ را به شما یاد می دهد.
فیلم آموزشی Budokon: Strength and Balance Yoga به شما کمک می کند تا قدرت و تعادل بدن خود را بالا برده و در حالیکه بر روی هماهنگی هرچه بیشتر ذهن و افکار خود  تمرکز دارید، ماهیچه های خود را تقویت کنید. Cameron Shayne به صورت گام به گام تکنیک هایی مانند rolling Warrior 3 و Fighting Warrior را به شما آموزش خواهد داد.

سرفصل ها :
اطلاعات دوره آموزشی Budokon for Beginners - حجم: 1056 مگابایت
اطلاعات دوره آموزشی Budokon: Flow and Flexibility Yoga - حجم: 1589 مگابایت
اطلاعات دوره آموزشی Budokon: Power and Agility Yoga - حجم: 4061 مگابایت
اطلاعات دوره آموزشی Budokon: Strength and Balance Yoga - حجم: 4119 مگابایت

شما این مجموعه رو میتوانید تنها با قیمت پایینی صاحب شوید

ارسال با پست سفارشی (مابقی در صورت امکان عودت میگردد )
خرید چند کالا = تخفیف در هزینه پستی + هدیه

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد