زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1629374
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
کالای مجازیپرورش قارچ خوراکی

پرورش قارچ خوراکی برای اندروید
فرمت فایل:APK
.
.
(اطلاعات بیشتر پس از پرداخت وجه به خریدار نشان داده می شود)

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۹۱۱


نرم افزار آموزشی پرورش قارچ خوراکی برای گوشی های اندروید ..


امروزه پرورش قارچ خوراکی اهمیت بسزایی در کشور ما پیدا کرده است، با بالا رفتن هرروزه قیمت انواع محصولات پروتئینی خانواده گوشتی در کشور و کشف هرروزه مضرات این نوع از مواد باعث باز شدن فضا برای ورود محصولات پروتئینی سالم‌تر و با ارزش غذایی بالاتر، همانند قارچ به فرهنگ مصرف عموم گردیده است و جا افتادن هرروزه فرهنگ مصرف باعث ایجاد توجیه اقتصادی ایده آل در تولید قارچ شده است. همین مسئله موجب گردیده هر روزه جوانان و افراد با نبوغ بیشتری امکان تولید و پرورش و سود آوری آن در مقیاس کوچک و بزرگ را بررسی کنند .
اما مسئله خیلی مهمی که وجود داره امروزه افرادی( به خصوص در فضای مجازی) به طرق مختلف در صدد وانمود کردن این هستند که پرورش قارچ خوراکی به هر شکلی سود آور است ولی واقعیت اینگونه نیست . هر کاری راه و روش خاص خود را دارد که باید رعایت شود .به خصوص در پرورش قارچ که یک کار علمی نیز محسوب می شود .
این برنامه در صدد آن است که راهنمایی های اولیه را به علاقمندان به این حرفه بدهد و با مطالعه این برنامه می توانند راه های اولیه این حرفه را فرا گیرند و در مقیاس کوچک جهت امتحان می توانند این کار را انجام دهند . بدیهی است افرادی که در فکر یک کسب کار حرفه ای هستند باید دوره های پیشرفته را نیز سپری کنند . توصیه من سپری کردن این دوره در سازمان جهاد کشاورزی است اموزش های این سازمان خیلی به واقعیت های این شغل نزدیک است . ولی متاسفانه در برخی از آموزشگاهای خصوصی همیشه از موفقیت و سود کلان صحبت می شود که کمی با واقعیت های این شغل در میدان عمل فاصله دارد. بنده نیز این دوره های در سازمان جهاد کشاورزی سپری کردم .

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد