زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1599843
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیسری سکه کمیاب عثمانی


وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۱۳۴


ایرانی یا خارجی خارجی
نو و بانکی نمی باشد
قیمت را الکی 100000 تومان گذاشتم . قیمت کالا در اصل 36000 تومان است . به دلیل اینکه اکثرمواقع در مسافرت هستم جهت هماهنگی  از طریق پیام هماهنگ کنید تا برایتان با مبلغ 36000 تومان اختصاصی کنم.این سکه ها نیاز به تعریف ندارند.
قبل از خرید در خصوص قیمت سکه خود اطلاعات لازم را کسب و سپس اقدام به خرید نمایید .در ضمن حتما نظرات سایر خریداران را نیز مشاهده کنید. بیش از 1700 فروش موفق افتخار ماست . سکه ها از نظر سالم بودن و نداشتن زنگ زدگی ، سوراخ و چکش خوردگی ضمانت می شود.
با چند خرید یک هزینه پست بپردازید.
 

از فروشگاه ما دیدن فرمایید و منتظر کالاهای جدید ما باشید

http://coinshoping.esam.ir

در فروشگاه ، با توجه به تنوع زیاد در انواع سکه آنها را به صورت مجموعه ای در آوردیم تا شما با انتخاب شماره سکه و اعلام آن به ما در پیام ، تقاضای خود را بیان کنید . به اینصورت که کافیست شماره سکه های مورد نظر خود را بیان کنید تا آنها را در مجموعه ای مجدد در آورده و شما خرید را انجام دهید . ممکن است شما سکه های متفاوت از مجموعه های متفاوت را خواستار باشید که این امکان نیز وجود دارد.تا زمان انتخاب شما ممکن است بعضی از سکه ها فروش رفته باشد و همه سکه ها موجود نباشد بنابر این سریعتر اقدام به خرید نمایید .

هزینه پست برگشت داده نمی شود . یک سکه میخرید 1000 تومن 1 ساعت باید بریم پست خونه تا ارسالش کنیم بعدش دعوا سر یک قرون دو زار بقیه پست.. 

پست هم سفارشیه تا کمتر هزینه داشته باشه ، اگر میخواستید سریعتر به دستتان برسه قبل از خرید اطلاع بدید تا اگر امکان داشت اصلاح بشه. جنگ اول به از صلح آخر.


 با توجه به قوانین ایسام ، امکان نگهداری کالا وجود ندارد و کالا  پس از خرید ارسال میشود.  عنوان شده که در چند روز آینده گزینه ارسال کالا با تاخیر برای خریدار فعال خواهد شد که در اینصورت با هماهنگی قبلی با ما امکان نگه داشتن کالا و ارسال آن با خریدهای بعدی وجود خواهد داشت . متشکرم
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد