زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1457290
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیکتاب هنرپرواز با پاراگلایدر

آموزش مهارتهای مقدماتی پاراگلایدر (در 114 صفحه و 6 فصل)

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۳۱۸


سال چاپ 1390-1396 هجری شمسی
جاذبه و رؤیای پرواز آزاد در ضمیر ناخود آگاه همه انسان ها جای دارد و اگر روزمرگی وشرایط زندگی جسارت لازم برای تحقق بخشیدن به این رؤیا را در انسان ضعیف نکرده باشد، بی شک هر انسانی در استفاده از اولین فرصت برای نیل به این هدف و آرزوی دیرینه بشر، تردید نخواهد کرد. پرواز برای انسان تنها کسب یک مهارت نیست. قرارگرفتن در راه فراگیری پرواز، یعنی تسلیم تغییرات تدریجی در رفتار و تفکر، برای تبدیل شدن به انسانی جدید است. علم و دانش بهترین وسیله برای سفر کردن در این راه می باشد.
   همواره خلاء وجود یک مرجع آموزشی فارسی خوب در ورزش پاراگلایدر کشور احساس می گردید. کتاب The Art of Paragliging اثر Denis pagen مدون شده نظرات و روش های مربیان برجسته بسیاری از سراسر جهان است. این کتاب به عنوان یک مرجع جامع برای هنرجویان و مربیان پاراگلایدر مورد استفاده قرار می گیرد. بنابر این ترجمه این کتاب می توانست برای جامعه پروازی کشور بسیار مفید واقع گردد.
    به منظور کاربردی شدن هرچه بیشتر این کتاب در جامعه ورزشی هوایی کشور، در هنگام ویرایش و بازنگری مباحث ترجمه شده، بخش هایی جابجا و یا حذف و اضافه شده است. تمامی این تغییرات با مشورت تعدادی از مربیان با تجربه پاراگلایدرکشور صورت گرفته است. همچنین هر بخش کتاب اصلی به صورت یک جلد مجزا منتشر می گردد تا کاربردی بهتر و آسانتر داشته باشد. در اینجا جا دارد که از زحمات استاد عالیقدر وحید نظری نسب به عنوان مشوق و استاد راهنما و سرکار خانم سمن ستارپور به عنوان همکار درترجمه متون صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.
(پیشگفتار کتاب به قلم مألف سید ابوالفضل هاشمی)

شابک: 9-4-93166-600-978

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد