زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1443069
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیچسب

با توجه به نوع کاربری، با طول های متفاوتی عرضه می شوند.

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۴۳۶


خودچسب های بسته بندی با توجه به نوع کاربری، با طول های متفاوتی عرضه می شوند.

برای بسته بندی کارتن با استفاده از دستگاه های دستی، حلقه های چسب، ۹۰ یاردی تولید می شوند اما برای دستگاه های اتوماتیک کارتن چسب زن معمولا حلقه های چسب به طول ۵۰۰ یارد پیچیده می شوند.
خودچسب های بسته بندی با توجه به میزان ماده چسبنده ای که روی سلفون پوشش داده می شود، چسبندگی های متفاوتی دارند. هر قدر ضخامت لایه چسبنده بیشتر باشد چسبندگی نیز بیشتر خواهد بود. از طرفی ماده چسبنده با توجه به اینکه در آب (پایه آب) و یا در یک ماده شیمیایی (پایه حلال) حل شده باشد، خواص مختلفی پیدا خواهد کرد.
چسب های پایه آب به علت چسبندگی قابل قبول (در اکثر موارد) و نیز قیمت مناسبتر بسیار متداولترند. اما چسب های پایه حلال در شرایط خاص، مثل روزهای سرد زمستانی، مناطق بسیار مرطوب و … مقاومت بالاتری از خود نشان می دهند.
چسب های چاپی نوع دیگری از خودچسب های بسته بندی هستند که هم جنبه تبلیغاتی دارند و هم نوعی پلمپ برای بسته ها ایجاد می کنند. کیفیت چاپ این نوع چسبها بسیار مناسب می باشد و به علت اینکه ماده چسبنده روی قسمت چاپ شده سلفون را می پوشاند به هیچ وجه کیفیت چاپ دچار تغییر نمی شود.
آب چسب ها دسته دیگری از چسبها هستند که باعبور از داخل ظرف آب حالت چسبنده پیدا می کنند و باید تا قبل از خشک شدن بر روی سطح مورد نظر چسبانده شوند. این نوع چسبها نیز هم به صورت دستی و هم توسط نوع خاصی از دستگاههای کارتن چسب زن قابل استفاده می باشند. مزیت استفاده از این چسبها علاوه بر استحکام مناسب، پلمپ شدن کارتن میباشد.
چسب حرارتی (هات ملت) که در حالت مذاب و توسط دستگاههای برقی دستی و یا مکانیزه بکار گرفته می شود، در در صنایع مختلف از جمله پلاستیک، شیشه، چوب، مقوا و … قابل استفاده می باشد.

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد