زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1441565
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیآموزش کسب درآمدازاینترنت بزبان ساده(س.امیری)

کتابی مفیدبرای کسانی که می‌خواهند باواقعیات درآمداینترنتی آشتا شوند. ۱۲۸ص. انتشار ۱۳۹۴ اشج

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۱۳۴


سال چاپ 1390-1396 هجری شمسی

هدف از تهیه این مجموعه

وجه تمایز این مجموعه با مطالب دیگر و کتاب‌های موجود، را می‌توان در عبارت: «ارائه به‌روز واقعیات» خلاصه نمود. من نه قصد فروش چیزی رادارم. نه سایت خاصی را تبلیغ می‌کنم. نه توصیه می‌کنم که به‌عنوان زیرمجموعه من در هیچ سایتی ثبت‌نام کنید. نه از سایت‌هایی که معرفی می‌کنم، پولی گرفته‌ام. نه لیست ایمیل و شماره‌های فعالی را برای ارسال ایمیل ناخواسته(اسپم) و اس‌ام‌اس مزاحم معرفی می‌کنم. نه ادعای داشتن حساب بانکی میلیاردی دارم و نه وعده به دست آوردن چنین درآمد (بدون زحمتی) را به کسی می‌دهم. نه چک‌های میلیونی به دستم می‌رسند؛ و نه آپارتمان لوکسی در دوبی و سنگاپور دارم.

انگیزه من برای جمع‌آوری این مجموعه، سال‌ها تجربه تلخ و شیرینی است که به‌اجبار، در فضای اینترنت به دست آورده‌ام. تجربیاتی که برای کسب هرکدام از آن‌ها ده‌ها کتاب و مطلب خوانده‌ام و ساعت‌ها و روزها وقت و انرژی صرف کردم تا درستی و نادرستی هرکدام را تجربه کنم. چندین حساب بانکی مجازی و واقعی اینترنتی و فیزیکی ایجاد کردم و با مسدود شدن هرکدام از آن‌ها مبالغ زیادی متضرر شدم؛ امّا با هرکدام از این اتفاقات تجربه‌ای بر تجربیاتم افزوده شد؛ و به قول ادیسون «یک‌راه دیگر را هم که به درآمد واقعی اینترنتی منتهی نمی‌شد، را کشف کردم!».

سال‌ها قبل به دلایل خاصی از شرکتی که مؤسس و مالک سهم عمده آن بودم و روند موفق و روبه رشدی را هم طی می‌نمود، خارج شدم و تصمیم گرفتم که به هر قیمتی که شده کسب درآمد از اینترنت را به‌عنوان اولویت اول زندگی‌ام دنبال کنم. بارها با به دست آوردن یک کتاب جدید یا شناختن یک شیوه نوین کسب درآمد روزها و هفته‌ها بر روی آن شیوه تمرکز نمودم و همه جنبه‌های آن را زیرورو کردم تا درنهایت به نتیجه‌ای اغلب مشابه دست پیدا می‌کردم. اغلب کتاب‌ها و مطالب یا جانب‌دارانه بود. یا تاریخ استفاده از آن به پایان رسیده و منسوخ بود. یا درآمد حاصله بسیار ناچیز و غیرقابل مقایسه با زحمتی بود که باید برای به ‌دست آوردن آن متحمل می‌شدم.

بالاخره تصمیم گرفتم کاری را انجام دهم که تا این لحظه هیچ‌کس انجام نداده است. ارائه یک مطلب آموزشی جامع متناسب با واقعیات موجود در جامعه حقیقی و مجازی. بر اساس همه تجربیات و مطالعات خودم و اطرافیان؛ و از آن مهم‌تر شیوه‌ای برای به‌روزرسانی منظم و مداوم مطالب متناسب با تغییرات به وجود آمده.

شاید بهتر باشد مثال‌هایی از محصولات با نام و ادعای مشابه این مجموعه در اینجا آورده شود. در یک پکیج که با تبلیغات بسیار وسیع و ادعای تضمین درآمد چندین میلیونی با صرف وقت فقط دوساعت در روز بدون نیاز به سرمایه و تخصص و مهارت به فروش می‌رسد، پس از پرداخت آنلاین، حدود سی فایل مختلف از منابع مختلف که تاریخ نگارش بعضی از آن‌ها بیش از هشت سال قبل  است (اما اغلب دستکاری شده و به نام یک شخص عرضه می‌شوند!) به دست خریدار می‌رسد که در هر کدام چندین روش کسب درآمد معرفی شده. بعضی از روش‌ها منسوخ شده و بعضی هم، در بخش بعدی نفی می‌شوند. و در همین مجموعه یک فایل هم هست به اسم: «تنها راه کسب درآمد در ایران» که همه روش‌های قبل را زیر سوال می‌برد

 

نقض توصیه کاربردی!  فقط به فاصله سه خط از همان توصیه در یک روش آموزشی

در مجموع می‌توان گفت فقط از عنوان محصول سواستفاده شده است. چنین مجموعه‌هایی اغلب، سرشار از مطالب غیر کاربردی و ضدّ و نقیض هستند.

بدیهی است که تهیه چنین محصولی که عاری از مسایل سودجویانه ، و عوام‌فریب باشد،  مستلزم وقت و هزینه بوده و بخصوص به‌روزرسانی آن بدون تحقیقات گسترده و مداوم غیرممکن می‌باشد. لذا ترتیبی را در نظر گرفته‌ام که به‌روزرسانی‌های جدید فقط به دست کسانی برسد که به‌عنوان مشترک حداقل یک‌بار هزینه در نظر گرفته‌شده را پرداخت‌نموده‌اند و به تداوم این روند کمک نموده‌اند.

نکته‌ای دیگر که بهتر است در همین‌جا شفاف‌سازی شود، این‌که در مثال‌های آورده شده، هر نام و برند و سایتی که در متن برای روشن شدن موضوع آورده شده صرفاً به دلیل حُسن شهرت یا سرویس‌دهی مناسب در زمان آن ویرایش(طبق تجربیات نگارنده) بوده است و از هیچ‌کدام از صاحبان آن‌ها حمایت یا همکاری خواسته نشده، و قطعاً پولی هم دریافت نشده است. یکی از مهم‌ترین تغییراتی هم که در نگارش‌های مداوم بعدی صورت خواهد گرفت؛ و در متن‌های آتی عوض خواهند شد، همین نام‌ها و سایت‌ها می‌باشد. (دلیل این موضوع در بخش بعدی: «سرعت تغییرات» کمی تشریح شده است) اگر چنانچه مالکین سایتی قصد همکاری با این مجموعه را داشته باشند؟ قطعاً و به‌وضوح نام آن‌ها با عنوان اسپانسر یا حامی در مقدمه یا زمانی که به سایت آن‌ها اشاره شود، مشخص خواهد شد.

 


پیشنهاد قیمت کمتر فقط برای تعداد بالاتر از ده جلد بوده و بسته به محل خریدار و امکان ارسال توسط باربری )به‌جای پست(حداکثر تا مرز ۳۰ درصد قابل مذاکره می باشد

 

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد