زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1401292
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیعسل بهاره 100 درصد طبیعی و کمیاب سبلان

عسل کوهستان ، عسل بهاره ، 100 درصد طبیعی ، بسیار کمیاب ، با خاصیت درمانی فراوان ، خوش عطر

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۸۲۹


عسل طبیعی سبلان که جزو باکیفیت ترین و بهترین عسل ها در دنیا شهرت دارد ، در مناطق دامنه ای کوه های سبلان تولید می شود و بدلیل اینکه زنبور عسل از شهد گیاهان دارویی فراوانی که در این مناطق می روید تغذیه می کند ، لذا عسل سبلان جزو عسل های کم نظیر با خواص دارویی فراوان در جهان شناخته شده است.
با این حال در سال های اخیر بدلیل تقاضای بالا، زنبورداری های حرفه ای توسعه فراوانی در حاشیه سبلان داشته اند و اکثراً بدلیل رسیدن به بازدهی بالای اقتصادی ، زنبور را با کمک شربت های تولید شده از شکر تغذیه می کنند. برای همین اینگونه زنبورها کمتر در جستجوی گل برای و دریافت شهد آن هستند. برای همین عسلی که تولید می شود با وجود اینکه عسل طبیعی به حساب می آید ولی بسیار کم خاصیت و کم کیفیت است.
در یک تعریف کلی عسل طبیعی به عسلی اطلاق می شود که با دخالت کامل زنبور عسل تولید شده و هیچ گونه دخل و تصرفی توسط انسان در آن صورت نگرفته است.
عسلی که توسط ما عرضه می شود کاملاً بصورت سنتی تولید می شود ، برای همین هم از لحاظ ارزش غذایی و هم خواص دارویی در سطح بالای کیفیت قرار دارد و جزو مرغوبترین و کمیابترین عسل ها در دنیا به حساب می آید. در حالت تولید سنتی عسل ، کمترین میزان شربت شکر به زنبور داده می شود ، به همین دلیل زنبورها مجبور می شوند تا از گل ها و گیاهان مختلف کوهی برای تغذیه خود استفاده کنند که این امر موجب می شود عسلی غنی از آنتی اکسیدان ها ، ویتامین ها ، املاح و ... تولید شود.
عسل هایی که میزان ساکارز موجود در آن ها بیش از 5 درصد باشد ، تقلبی هستند. عسل هایی که توسط فروشگاه هلما عسل عرضه می شوند، حداکثر 2 درصد ساکارز دارند و این نشان از مرغوبیت و اصل بودن عسل ما می باشد.
عسل های ما به دو صورت موم دار و در شان های چوبی و بدون موم و در داخل ظرف های شیشه ای قابل عرضه می باشند و شما نسبت به سلیقه خودتان در مصرف عسل می توانید ایده آل خودتان را به هر مقدار که نیاز دارید سفارش دهید.
حداقل میزان سفارش برای عسل موم دار یک شان می باشد که وزن آن ها بین 1/5 تا 3 کیلوگرم متغیر است .
حداقل مقدار سفارش برای عسل بدون موم نیز یک کیلوگرم می باشد.

قیمت هر کیلو عسل طبیعی و درجه یک سبلان : 100 هزار تومان

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد