زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1353773
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
کالای مجازیچهار درویش

از سری کتابهای طلایی (شماره 84)- چاپ سوم 1358 ، ناشر: انتشارات امیرکبیر - 36 صفحه
فرمت فایل:PDF
.
.
(اطلاعات بیشتر پس از پرداخت وجه به خریدار نشان داده می شود)

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۳۰۵


سال چاپ 1350-1359 هجری شمسی
در زمان قدیم، پادشاهی دادگر و خردمند به نام آزادمرد در سرزمین خوارزم فرمانروایی می کرد که شبهای جمعه با جامه ای ژنده توی محله های پایتختش راه می افتاد تا زندگی مردمش را به چشم خودش ببیند و بداند که حال و روز آنها چگونه است. شبی از شبها گذر آزادمرد به کاروانسرایی خرابه می افتد که دیگر کاروانی توی آن منزل نمی کرد. آزاد مرد در آنجا سه نفر درویش را می بیند که دور یک کپه آتش نشسته اند. بدون آنکه خود را معرفی کند نزد آنها می رود و پس از آشنایی با آنها می فهمد که هریک از آنها چه سرگذشت عجیبی داشته اند . . . این کتاب سرگدشت عجیب سه درویش و همچنین خود آزادمرد است... 

سری کتابهای طلایی که به کوشش انتشارات امیرکبیر در دهه های 30 تا 50 شمسی منتشر می شد، نقش بسیار مهمی در آشنایی کودکان و نوجوانان پارسی زبان با ادبیات کلاسیک ایران و جهان داشت. کتاب حاضر که هشتادو چهارمین جلد از این مجموعه ارزشمند است نخستین بار در سال 1345 منتشر گردید و حاوی چهار حکایت شیرین و آموزنده برگرفته از ادبیات کهن کشور عزیزمان است. کتاب تقدیمی چاپ سوم و آخر این کتاب نایاب می باشد.
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد