زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1351522
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیماساژ چینی Chiness Massage

آموزش مرحله به مرحله ماساژ چینی

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۲۰۳


مطالبی که در این مجموعه خواهید آموخت :

ماساژ علمی سنتی برای درمان بیماری ها و نارسایی هاست. چینی ها در این علم پیشگام هستند و همواره روش های جدیدتری را مورد بررسی و تحقیق قرار می دهند. به نحوی که دانشمندان دنیا همگی بر این باور هستند که ماساژ یک روش درمانی کاملا علمی و قابل استفاده است.

ماساژ تمامی اعضای بدن به منظور حفظ سلامتی یعنی ماساژ دادن تمامی بخش های بدن با استفاده از تکنیک های ریلکسیشن (relaxation) یا شل کننده. این نوع از ماساژ درمانی می تواند خستگی و کوفتگی را از بین ببرد. تنش ها را از بدن دور سازد و تاندون های بدن را شل و راحت سازد.

موارد کاربردی متد ماساژدهی حفظ سلامتی بدن، بسیار گسترده است. هر گونه خستگی مفرط که به دلیل تلاش و کار فکری و بدنی ایجاد شده باشد و یا ناراحتی اعضای بدن، سردرد، سرگیجه، درد پشت بدن (کمر)، سفت بودن گردن؛ وجود التهاب، احساس درد در قفسه سینه، آهیپنوسیس، نفخ شکم، مشکلات گوارشی، سرماخوردگی و غیره در این برنامه قرار دارند که توسط ماساژ دهی برطرف خواهند شد.

این مجموعه شامل ماساژهای سر ، بدن و پاها می باشد . این ماساژ برای بالا بردن مقاومت بدن در برابر بیماری ها و جلوگیری از بیماری ها روی بدن انجام می شوند و بسیار مفید و موثر هستند . ماساژ روی هر دو سمت بدن بعنی جلوو پشت بدن انجام می شود و آموزش شامل تمام تکنیک ها یموثر در ماساژهای طولانی مدت بالای یک ساعت می باشد . به این ماساژ ها TCM نیز می گویند . امروزه طب های سنتی دوبارهمورد توجه قرار گرفته اند و در تمام دنیا برای درمان مورد استفاده قرار می گیرند .

این ماساژ فقط به منظور ایجاد آرامش استفاده نمی شود بلکه بیشتر جنبه درمانی دارد و برای اجرای درست احتیاج به مهارت ماساژ دهنده دارد . در این ماساژ از ضربه ، لرزاندن ، نیشگون ، فشار ، حرکت مفاصل و اصطکاک استفاده می شود . این روش ها بریا بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرند . حتی برای بیمارانی هم که در کما رفته اند از ماساژ هایی روی سر و صورت آنها استفاده می کنند تا آنها را درمان کنند .


کالاهای  مورد علاقه ی خود را میتوانید از یک فروشگاه بخرید تا یک کرایه پستی بیشتر ندهید .

بزرگترین بانک بازی و نرم افزار ایران ! ( بانک کامپیوتری سپیدار)

بازی یا نرم افزار مورد نیاز خود را در پیام بنویسید تا برایتان قرار دهیم .

 اضافی هزینه پست برگشت داده می شود.

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد