زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1325974
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیجوانتر شوید و عمر طولانی تری داشته باشید

آموزش بر اساس آخرین متدهای پزشکی و روانشناسی،راهها و رازهای موفقیت و ...

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۲۰۴


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"دیپاک چوپرا\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" در 22 اکتبر سال 1946 در دهلی نو به دنیا آمد. پدرش، \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"کریشان چوپرا\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ، پزشک کار آزموده ی قلب است. چوپرا پس از پایان دوره ی پزشکی به همراه همسرش \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"ریتا\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" به آمریکا رفت و در یک بیمارستان آغاز به کار کرد.

این فیلسوف و پزشک هندی تبار که پشتوانه ی کارهای پژوهشی اش در زمینه ی ارتباط جسم با روح و روان و همچنین آشتی دادن و پل زدن بین آگاهی خردمندانه ی غربی با خرد و اندیشه شرقی ، به بیش از چهل کتاب و صد ها نوشتار و بیشمار سخنرانی و برنامه های رادیو - تلویزیون می رسد و به همان سان ، یک مولانا شناس بنام نیز هست.

در ده گامی که در این راستا به شما معرفی می‌شود هیچ چیز مرموز و پیچیده‌ای وجود ندارد. آنها همگی ایده‌‌هایی معقول هستند که در مجموع عمل به آنها می‌تواند تاثیر مثبت شگفت‌انگیزی بر سلامت جسمانی و روحی-روانی شما داشته باشد.

آموزش ده متد خاص و جدید توسط دکتر دیپاک که بوسیله آن میتوانید همیشه سالم و جوان بمانید.

شامل 4 ساعت فیلم آموزشی دوبله فارسیکالاهای  مورد علاقه ی خود را میتوانید از یک فروشگاه بخرید تا یک کرایه پستی بیشتر ندهید .

بزرگترین بانک بازی و نرم افزار ایران ! ( بانک کامپیوتری سپیدار)

بازی یا نرم افزار مورد نیاز خود را در پیام بنویسید تا برایتان قرار دهیم .

 اضافی هزینه پست برگشت داده می شود.

همراه با مدیتیشن

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد