زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1323187
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیآموزش زبان برنامه نویسی ++C , C - نشرچهارم

حاوی 20 ساعت آموزش رسانه ای

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۶۷


یکی از مهم ترین و پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی، زبان برنامه نویسی C++ می باشد. قبل از بررسی قواعد برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس لازم است که نکاتی را در رابطه با کامپیوتر و نحوه کارکرد آن و چگونگی اجرای برنامه و به ویژه نحوه برنامه سازی را کسب کنید.

 مجموعه آموزشی که پیش رو دارید برای آن دسته از کاربرانی که هیچ آشنایی با مبانی برنامه نویسی ندارند به ویژه دانشجویان طراحی شده است و سعی بر آن دارد که سطوح مقدماتی تا پیشرفته را پوشش دهد.


در این مجموعه آموزشی ابتدا توضیحاتی در مورد زبان برنامه نویسی داده شده و یک برنامه بسیار ساده برای شروع آموزش داده خواهد شد.
در ادامه با اکثر قواعد برنامه نویسی به زبان ++C آشنا خواهید شد. به عنوان نمونه نحوه برنامه نویسی برای ایجاد یک ماشین حساب مهندسی آموزش داده خواهد شد.

در قسمت های بعدی یعنی کار در محیط گرافیکی و ارتباط با سخت افزار کمی بیشتر درگیر برنامه نویسی شده و در فصول انتهایی نیز با مفاهیم شی گرایی و لیست های پیوندی آشنا خواهید شد.

در چند فصل آخر شما کمتر با دستور ها و یا سینتکس ها آشنا شده و بیشتر به بررسی تکنیک ها، روش ها و الگوریتم های برنامه نویسی آشنا شوید.کالاهای  مورد علاقه ی خود را میتوانید از یک فروشگاه بخرید تا یک کرایه پستی بیشتر ندهید .

بزرگترین بانک بازی و نرم افزار ایران ! ( بانک کامپیوتری سپیدار)

بازی یا نرم افزار مورد نیاز خود را در پیام بنویسید تا برایتان قرار دهیم .

 اضافی هزینه پست برگشت داده می شود.
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد