زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.

در صورتی که قصد فروش کالایی مشابه با این کالا را دارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده کالاهای مشابه به این کالا اینجا کلیک کنید .

تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1305638
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال رایگان به تمام نقاط ایرانمجموعه آموزشی کارگردانی hollywoodcamerawork

7 عدد دی وی دی بصورت کپی با کاور ضد خش ساده بدون لیبل و تصویر

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۱۵۴


آیا برای یادگیری در بعد وسیع آمادگی دارید؟
افکت های بصری مجموعه ای از ۷ عدد DVD هستند که سالهاست همه نیازهای شما را در رابطه با عکسبرداری افکت های بصری برآورده می کنند.
این یک دوره آموزشی فشرده است که مواردی نظیر گرین اسکرین (green screen)، مجموعه بصری (virtual set)، ۳D، camera tracking، کنترل حرکت، motion capture، crowd replication، بسط مجموعه دیجیتال، نمایش فیلم، ترکیب و بسیاری از موارد دیگر را نیز در بر دارد.
همه به آن نیاز دارند:
این دوره واقعاً بی نظیر است، با موضوع: چه کاری باید در مجموعه انجام گیرد، ازینرو به جای هدر دادن میزان زیادی از بودجه برای حل مسایل غیر ممکن در گذشته، می توان آنرا در رابطه با فیلم و عوامل آن (در جلوی دوربین) هزینه کرد- ما به شما اطمینان می دهیم که این مورد هر روز حتی از جانب افراد آگاه اتفاق می افتد.
طیفی وسیعی از افراد از کارگردانان و DP ها گرفته تا هنرمندان حرفه ای در زمینه افکت های بصری، به این آموزش ها نیاز دارند چون این طیف از افراد با چالش های یکسانی روبرو هستند آموزشهایی که برای اخذ تصمیمات مناسب حین عکسبرداری ارائه میشوند برای آنها مفید واقع میشود. با این وجود می توان گفت حتی بسیاری از هنرمندان افکت های بصری با این مورد آشنایی ندارند.
بودجه زیاد و کم:
این دوره دامنه وسیعی از افکت های بصری و روش های حرفه ای را شامل می شود. اگرچه قسمتی از این DVD به نوع عکاسی پر هزینه مربوط می شود اما بیشتر حجم آن مربوط به block buster green screen است که هزینه ای در بر ندارد.
بعنوان مثال مرحله green screen cyc که در این دوره مورد استفاده قرار می گیرد با هزینه ای کمتر از ۷۰۰ دلار ساخته و پرداخته، رنگ آمیزی و نور پردازی شد. در اینجا سعی میشود تا روند انجام این امور نشان داده شود. 

سایت اصلی سازنده این مجموعه  http://tempuri.org/tempuri.html

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد