تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 761380
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
کالا فروخته شده است

سنسور کمربند ایمنی خودرو دیزاین کشور انگلیس

کمربند ایمنی کیان–کلیب :: Kian-Klip ، کیان کلیپ تامین ارامش تضمین ایمنی


وضعیت کالا:

نو (آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت 15,541 تومان در تاریخ 1396/01/19 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: kermanbags 54


گزارش تخلف

 مشخصات بیشتر کالا

 کمربند ایمنی

توضیحات: کمربند ایمنی کیان – کلیب (تامین ارامش تضمین ایمنی)


کیان کلیب وسیله ای است برای رهایی از فشارها و ناراحتی های ناشی از کمربند ایمنی.

این محصول که برای اولین بار در سال 1993 در کشور انگلستان مورد استفاده قرارگرفت می تواند به راحتی و پس از چند ثانیه نصب و مورد استفاده قرار گیرد (به هیچ وسیله جانبی نیاز ندارد)

هدف از طراحی و ساخت کیان کلیب فراهم کردن اسایش و امنیت شما در هنگام رانندگی بوده است.

کیان کلیب می تواند از فشارها و ناراحتی های ناشی از ساییده شدن کمربند ایمنی بر بدن شما جلوگیری کند و از خرابی لباس شما در مقابل این ساییده شدن جلوگیری نماید.چرا به کیان کلیب نیاز داریم؟

دست اندازهای سطح جاده ها و خیابانها و همچنین لرزش اتومبیل سبب محکم تر شدن کمربند ایمنی شده، در نتیجه حالت فشار و تنگی نفس برای راننده ایجاد می شود، در این شرایط تمرکز راننده کمتر شده و احتمال بروز تصادفات افزایش می یابد.

حال کیان کلیب کمربند ایمنی را در شرایط مطلوب نگه داشته و از فشار ناشی از ان جلوگیری می کند، در نتیجه راننده می تواند بدون احساس فشار و ناراحتی به رانندگی ادامه دهد.

جلو امدن بدن هنگام ترمز، باعث باز شدن قفل کیان کلیب شده تا کمربند ایمنی عملکرد طبیعی خود را انجام دهد.

کیان کلیب تنها محصولی است که در عین فراهم اوردن چنین شرایط راحت و مطمئنی هیچگونه تاثیری بر عملکرد طبیعی کمربند نمی گذارد.

کیان کلیب مطمئن ترین راه برای رهایی از فشار ناشی از کمربند ایمنی می باشد، این محصول مستقیما برروی کمربند ایمنی وصل شده و به راحتی قابل استفاده می باشد.مزایای استفاده از کمربند ایمنی:

وسیله ای جهت راحتی کمربند ایمنی

قابل استفاده برای راننده و مسافران

یک نیاز برای مسافرت های طولانی

نصب سریع و اسان

عکس العمل به موقعمراحل نصب کمربند:

ابتدا بازوی C را باز کنید، سپس قسمت A را از پایه کمربند B رد کرده و در نزدیکترین سوراخها قرار داده و دوباره بازوی C را ببندید، می توانید از یک قیچی برای بریدن قسمت اضافه A استفاده کنید.

حالا به راحتی قسمت E را به عقب کشیده قطعه D را خارج کرده و کمربند ایمنی را از پایه E عبور دهید و دوباره قطعه D را بر روی ان ببندید، مطمئن شوید که کمربند ایمنی به راحتی حرکت می کند.مراحل استفاده:

کمربند ایمنی را مانند همیشه ببندید، کمربند را به اندازه 3 الی 5 CM به جلو کشیده و اهرم D را قفل کنید تا کمربند را در همان حالت نگهدارد.

این عمل باعث جلوگیری از فشار بیش از حد شده و به شما اجازه میدهد تا در ارامش و امنیت به رانندگی خود ادامه دهید (مراقب باشید تا کمربند را بیش از حد رها نکنید)نکته:

رها بودن بیش از حد کمربند احتمال بروز صدمات در هنگام تصادفات را بالا می برد، پس خواهشمندیم دستور استفاده از کیان کلیب را به دقت رعایت فرمایید.

استفاده نکردن از کمربند ایمنی باعث بروز اتفاقات ناگوار در هنگام تصادفات می گردد، پس خواهشمندیم همیشه از کمربند ایمنی استفاده کنید.(مسئولیت استفاده نادرست از کیان کلیپ به عهده مصرف کننده میباشد)
این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه