شماره کالا: 7601569
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیحراج بذر گل قهر و آشتی (به لاتین: Mimosa pudica) یا گل حساس) *فروش دوم*

بذر ها به تازگی از گیاه اصلی برداشت شده (ارزانترین قیمت در ایسام)

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
پست


2 تا 4 روز آینده

تحویل کالا

زمان باقیمانده:
۲۲ ساعت ۳۲ دقیقه
قیمت پایه: ۷۵,۰۰۰ تومان
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۹

جدول پیشنهادات این کالا
هیچ پیشنهادی ثبت نشده است

نوع بذر بذر گیاهان زینتی
توجّه (1): تعداد بذرها مشخص نیست هر تعداد که در تصویرشماره 3 موجود است، بعد از خرید ارسال میگردد.

توجّه (2): به علّت این که بذرها از گیاه اصلی به تازگی برداشت شده، و بذرها شرکتی نمی باشد، وضعیت کالا نو (غیر آکبند) می باشد و چون در قسمت وضعیت کالا فقط گزینه نو (آکبند) وجود دارد، به ناچار وضعیت کالا نو (آکبند) درج شده است.

گل قهر و آشتی (از (به لاتین: Mimosa pudica) یا گل حساس) گیاهی یکساله یا چند ساله با خصوصیتِ نادرِ واکنش به تکان یا شکستن است. این گیاه به حرکت واکنش سریع نشان داده و وقتی به هر قسمت از آن دست می‌زنید برگ‌های کوچک همان قسمت، خود را جمع می‌کند (تنجش)، مثل یک موجود زنده که قهر کرده باشد و حدوداً بعد از 4–5 دقیقه برگهایش را باز می‌کند که به مثابه آشتی کردن اوست. . این گیاه بومی آمریکای جنوبی و آمریکای مرکزی است.
ویژگی‌ها
گل قهر و آشتی بیشتر به خاطر حرکات سریع گیاهی شناخته شده است. همچون تعدادی از گونه‌های گیاهی دیگر، این گیاه قادر است در هنگام خواب یا تغییر محیط، جهت گیریِ برگها را تغییر دهد. در این گیاه، شاخ و برگها در هنگام تاریکی بسته شده و در هنگام روشنایی باز می‌شوند. همچنین به عوامل محیطی دیگر، همچون تکان، تماس، گرما و وزش با بستن برگها واکنش نشان می‌دهد.

*ارسال با پست سفارشی*
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد