شماره کالا: 7257069
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال رایگان به تمام نقاط ایرانکتاب هنر و معماری اسلامی

بسیار تمیز و نو- سیاه و سفید و رنگی روی کاغذ گلاسه- صحافی ته دوخت و گالینگور- 396 صفحه

وضعیت کالا:
نو (غیر آکبند)
  قیمت: ۵۲,۰۰۰   تومان  

یا
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۶


سال چاپ 1380-1389 هجری شمسی
کتاب ارزشمند و تاریخی  هنر و معماری اسلامی، درباره ی دوره ها و شیوه های هنر و معماری در جهان اسلام توسط شیلا بلر و جاناتان ام. بلوم تالیف و با ترجمه اردشیر اشراقی، معرفی می گردد.
هنر و معماری اسلامی از معتبرترین و دقیق ترین تحقیقات در این موضوع است و از لحاظ ژرفا و گستردگی پژوهش و اعتبار و تنوع منابع و دقّت موضوع از نوادر است. حوزة مکانی این تحقیق سرزمین های اسلامی از اقیانوس اطلس و هند تا دشت های اروپایی ـ آسیایی است و بازة زمانی از قرن 7ق. تا قرن 13ق.(1250 تا 1800م.) را پوشش می دهد. این اثر به لحاظ شکل تحقیق و تدوین درواقع ادامة کتاب "هنر و معماری اسلامی" اثر ریچارد اتینگهاوزن و اولگ گرابار چاپ پنگوئن 1987م. است، که بازة زمانی 30-648 ق.(650-1250م.) را دربر می گیرد. قسمت هنر و معماری ایران تقریباً یک سوم حجم کتاب را پُر کرده است. در این کتاب، که فصل های آن ترتیب تاریخی دارند و سپس بر اساس جغرافیا تقسیم می شوند، از تحلیل های جامعه شناختی هنر و معماری در سطح کلان تا بررسی های خُرد و موشکافی های باریک این هنرها در سرزمین های اسلامی را می توان یافت. تصاویر و عکس های کتاب با کیفیتی بسیار مطلوب بر نِفاست آن افزوده اند و جز جنبة تزئینی و زیبایی، جنبة تکمیلی و اطلاعی دارند.
این اثر در سال 1385 از سوی انتشارات سروش منتشر شده است.
کیفیت چاپ مطلوب به همراه تصاویر دیدنی از مهم ترین و برجسته ترین آثار هنر و معماری کشورهای اسلامی، ارزش متن کتاب را دو چندان کرده است.
برای کم شدن هزینه پست، این کتاب با پست سفارشی برای شما ارسال می گردد.

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد