شماره کالا: 7118095
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیسینماخانوادگی5بانده رم خور-USBخور(مارشال)

کیفیت کالادقیقا مطابق عکس-و بدون عیب و سالم است- ولی وسیله برقیه و تضمینی نمیکنم حقیقتا

وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
  قیمت: ۴۵۰,۰۰۰   تومان  

یا
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۲۳


شرکت سازنده ال جی - LG
قابلیت پخش سی دی و نوار کاست
توجه توجه: این  سینماخانوادگی (مارک مارشال) کامل هم رم خورهست و هم یواس بی خورمیباشد-بسیارزیباو بینظیرمیباشدکه از تعریف کردنش کم خواهم اورد.اینقدرعالی میباشد درحد یکی دوبارفقط استفاده شد و بدلایلی دیگراستفاده نگشت -.دارای4باندایستاده و یک باند خوابیده +دستگاه امپری و ...-برای خرید بشتابید. درهرصورت وسیله برقی میباشد و هیچ تضمینی هم وسیله برقی نداره - شما حتی از مغازه بخرید هم همین عرایض را عرض خواهدکرد- فقط اضافه کنم که کالا بهین شرط فروش میرودکه قابل پس گرفتن نمیباشد بدلیل مشکل هنگام ارسالش حقیقتا خیلی گرفتاری دارد زمان ارسالش برای بسته بندی و ارسال-ولی ازطرفی دیگه عرض کنم که خداشاهده دو الی2بارروشن نشده و سالم هستش ولی دیگه چشمم ترسیده حقیقتا تواین 3سال فروشندگی و تجربه درایسام با..... مارکش مارشال است ولی بدلیل نداشتن شرکت سازنده مارشال و غیره و جهت اجازه ثبت کالا مجبوربه انتخاب اطلاعات غلط شدم- جهت اطلاعتون که بدانید ممنونم-واضافه کنم که یواس بی خروراست و غیره
 • لطفا با علم به این موضوع(کیفیت کالا دقیقا مطابق عکس). و دقت فراوان اقدام به خرید بفرمائید. قیمت این سینماخانوادگی دربازار ممکنه است الان بالای1میلیون هفتصدهشتصدبه بالا باشد.
 • زیرا ما با عکس های متعدد و توضیحات مبسوط کیفیت اجناسمان را به دقت توضیح داده ایم.
 • کیفیت، نوع و تعداد دقیقا مطابق تصویر.خیلی زیباست بینظیره عالیه عالی. نمیدونم چجوراززیبایش باید بگم بسیاربینظیره. فقط عرض کنم که ازخریداین کالا بسیارخوشحال و خرسندخواهیدشد.
 •  
  سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
  برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
  اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

    کالاهای مشابه

  کالای مشابه دیگری وجود ندارد