شماره کالا: 7060228
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیپرده نمایش ویدئو پروژکتور - اسکوپ SCOPE

پرده نمایش ویدئو پروژکتور - اسکوپ SCOPE دیواری / سقفی 180 * 180(دستی است و برقی نمیباشد)

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
خرید   عدد از ۱۸ عدد به قیمت ۱۳۹,۰۰۰   تومان  

یا
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۲۷


پرده نمایش ویدئو پروژکتور که از تجهیزات آموزشی مکمل برای ویدئو پروژکتور به محسوب می شود، صفحه نمایشی سفید رنگ است که تصویر خروجی دیتا ویدئو پروژکتور بر روی آن به نمایش در می آید. پرده نمایش ویدئو پروژکتور از نظر کارکرد و شکل انواع متفاوتی دارد. پرده نمایش برقی، پرده نمایش برقی ریموت دار، پرده نمایش سقفی، پرده نمایش سقفی دستی، پرده نمایش بک پروجکشن و پرده نمایش پایه دار. هر کدام از این پرده های نمایش کاربردها و ویژگی هایی دارا می باشد که می توانند نیازهای متفاوت را برطرف سازد. پرده نمایش سقفی همانطور که از اسمش پیداست، از سقف آویزان می شود و جایگاه ثابتی دارد. پرده نمایش ویدئو پروژکتور برقی قابلیت باز و بسته شدن توسط کنترل از راه دور را دارند و مزیت آنها این است که در ابعاد و اندازه های بزرگ می توانند تولید شوند. از طرفی پرده نمایش پایه دار به آسانی قابل حمل و جابجایی می باشد. خوب است این را هم بدانید که دو دستگاه کیت هوشمند و برد هوشمند از کالاهای مرتبط با پرده نمایش و دیتا ویدئو پروژکتور می باشند که در هوشمند سازی مدارس نقشی ملموس داشته اند

برخلاف تصور عده ای ، کیفیت تصویری که توسط ویدئو پروژکتور منعکس می شود با نوع و کیفیت پرده نمایش نیز رابطه مستقیم دارد . پخش تصویر بر روی پارچه یا دیوار سفید و حتی پرده های نمایش با کیفیت نامناسب ، می تواند به طرز محسوسی کیفیت تصویر را پایین بیاورد .
یکی از مارکهای شناخته شده در این زمینه پرده نمایش اسکوپ (SCOPE) می باشد که در انواع پایه دار (قابل حمل) ، دیواری و برقی  در جدول ذیل معرفی گردیده است

 

قابل نصب روی دیوار و سقف

توجه متن فوق از کمپانی منبع کپی شده است- پرده فوق آکبند به صورت سقفی - دیواری و دستی است در اندازه 180 در 180 سانت میباشدچون وزن و سایز این پرده سنگین وبزرگ است اضافه هزینه پست برگشت زده میشود با تیپاکس هزینه پایین در میاد ولی با پست بیشتر خواهد شد لذا اطمینان داشته باشید هزینه مازاد پستی عودت میشود.

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.


کالای مشابه دیگری وجود ندارد