شماره کالا: 6977115
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال رایگان به تمام نقاط ایرانهسته گیر آلبالو

هسته گیر آلبالو همراه با ارسال رایگان و گارانتی تحویل کالا

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
خرید   عدد از ۵ عدد به قیمت ۲۸,۰۰۰   تومان  

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۲۷


ذستگاه هسته گیر آلبالو طراحی شده است تا بتوان به کمک آن هسته میوه هایی چون آلبالو،گیلاس،زیتون و خرما را از میوه جدا ساخت.

با استفاده از هسته گیر آلبالو قادر خواهید بود هسته میوه های خود را ظرف مدت زمان کوتاهی جدا کنید و میوه ها را سالم تحویل بگیرید.

مسلما تهیه مربا،لواشک،ترشی و کمپوت آلبالو ،گیلاس و ... مستلزم جداسازی هسته های آنهاست و بدون جداسازی هسته تقریبا این کار غیر ممکن خواهد بود شما می توانید با خرید دستگاه هسته گیر آلبالو 12 کیلو آلبالو و یا گیلاس را  در مدت 1 ساعت هسته گیری کنید . این دستگاه هسته گیر دستی است و بدون نیاز به برق کار می کند و در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف برق می گردد.دستگاه هسته گیر آلبالو  در ابعاد کوچک طراحی شده است تا راحتی استفاده از آن را برای شما به ارمغان بیاورد.همچنین مناسب برای استفاده در مکان های مختلف به ویژه در مسافرت هاست.


ویژگی های هسته گیر آلبالو :

  • قابل استفاده برای آلبالو ، زیتون و گیلاس
  • جدا کردن هسته از میوه بدون تماس با دست
  • افزایش میزان حفظ بهداشت
  • افزایش سرعت در جداکردن هسته
  • کاهش زمان مورد نیاز برای جدا سازی هسته از میوه

استفاده از آلبالو جهت درست کردن کمپوت ، آب میوه ، مربا و ... بسیار رواج دارد ، اما بزرگترین مشکل خانم ها برای درست کردن آنها ، جدا کردن هسته از آلبالو است که با استفاده از هسته گیر آلبالو این مشکل برای همیشه برطرف شده است و به راحتی می توانید در کمترین زمان ممکن ، بیشترین مقدار آلبالو ،گیلاس و یا حتی زیتون را از هسته جدا نمایید.

همراه با ارسال رایگان و گارانتی تحویل کالا
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد