تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 693468
کالا فروخته شده است

انیمیشن یخ زده Frozen۲۰۱۳

زبان اصلی ، کیفیت عالی ، زیر نویس فارسی


وضعیت کالا:

نو (غیر آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۲,۹۰۰ تومان در تاریخ 1395/03/01 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: znaderi 233


تعداد بازدید از صفحه : ۲۶


نوع انیمیشن و کارتون
محصول ایرانی یا خارجی خارجی
نوع رسانه DVD
ژانر ماجراجویانه
قابلیت پخش VCD/DVD player و کامپیوتر
رده سنی نوجوان

 مشخصات بیشتر کالا

انیمیشن یخ زده Frozen۲۰۱۳
مشخصات : انیمیشن یخ زده Frozen
» سال انتشار: ۲۰۱۳
با زیر نویس فارسی و زبان انگلیسی
» کارگردان: Chris Buck, Jennifer Lee
» با هنرنمایی: ،،، Kristen Bell, Josh Gad, Idina Menzel
» کیفیت: ۷۲۰p DVDScr
» فرمت: mkv
» مدت زمان: ۱۰۲ min

توضیحات:
انیمیشن یخ زده Frozen جدیدترین انیمیشن کمپانی بزرگ والت دیزنی است. این انیمیشن برنده جایزه گلدن گلوب امسال می باشد . ،، انیمیشن یخ زده Frozen تیمی متشکل از “آنا” و “کریستُف” در یک سفر برای نجات “آلسا” خواهر آنا به اورست می روند که در مسیر سفر به یک آدم برفی خنده دار به اسم “اولاف” برخورد می کنند که به وسیله ی طلسمِ یخ زدگی پادشاه ظالم تا ابد در زمستان دام افتاده است و … امیدوارم از دیدن انیمیشن یخ زده Frozen راضی باشید…
در طول یک دهه گذشته استودیو انیمیشن سازی والت دیزنی از بحران هویت رنج برده است. مدتها قبل بود که مخاطبان علاقه خود را به رگ و ریشه این کمپانی که انیمیشن های دست ساز هستند، از دست دادند. به این ترتیب رنسانس دیزنی که با فیلم «پری دریایی کوچک» آغاز شده و سپس در بزرگترین فیلمهای پرفروش آن ادامه یافته بود، از تب و تاب افتاد. این انیمیشن هنوز هم بی همتا بود اما مدیریت افرادی مثل مایکل ایزنر و یک گروه شکست خورده احساس کردند کمپانی بیشتر از اینکه بخواهد به آنها توجه داشته باشد، به پیکسار اهمیت می دهد و به همین دلیل با یاسی که داشتند، کمپانی را به سوی کارهایی که جلوه ای نداشتند، هدایت کردند. از طرفی مخاطبان هم بیشتر به تکنولوژی سه بعدی و انیمیشن های کامپیوتری که عموماً از سوی کمپانی دریم و مرکز ارائه می شدند، توجه نشان می دادند و در عین حال درباره کارهای دیزنی و اینکه چه می توانستند باشند، پرس و جو می کردند، اما به هر حال «یخ زده» همه این مشکلات را حل کرد.
 ،

در طول چند سال گذشته انیمیشن سازی در دیزنی تغییر کرده است. این تغییر با «شاهزاده خانم و قورباغه» شروع شد و با «گیسو کمند» ادامه یافت. در این تغییرات دیزنی سعی کرد دوباره روی افسانه های کلاسیک پریان و همچنین سال های طلایی انیمیشن دیزنی تمرکز کند. در چنین زمانی بود که «شاهزاده خانم و قورباغه» که فیلمی جادویی بود، ساخته شد، اما مخاطبان در برابر سبک قدیمی انیمیشن آن مقاومت کردند. پس از آن «گیسو کمند» تلاش کرد تا کمی از این فضا خارج شود که تا حدودی هم موفق شد، اما آهنگ های از یاد بردنی آن باعث شد فیلم خیلی موفق نشود. کمپانی در «یخ زده» از درس هایی که از «شاهزاده خانم و قورباغه» و «گیسو کمند» گرفته بود، استفاده کرد تا حس انیمیشن های کلاسیک دیزنی را یکبار دیگر به مخاطبان و طرفداران خود هدیه کند. اگر کسی مدعی شود این فیلم در واقع دنباله ای بر «دیو و دلبر» است، چندان پر بیراه نگفته است.

«یخ زده» اقتباسی دور از داستان «ملکه برفی» اثر هانس کریستین اندرسن است. این داستان به سختی می تواند آنچه را که میراث والت دیزنی پس از جنگ جهانی دوم است، حفظ کند و دوباره همان انرژی را به مخاطب بدهد. در «یخ زده» با آنا (کریستین بل) و السا (ایدینا منزل) که اعضای خانواده سلطنتی نروژ هستند، آشنا می شویم. زمانی که آنها کودک هستند، متوجه قدرت منحصر به فرد السا در خلق یخ و برف می شویم. این قدرت و توانایی خدادادی اوست. او بعد از اینکه در حادثه ای به این طریق به خواهرش صدمه می زند، تصمیم می گیرد دیگر از این قدرتش استفاده نکند و تمام تلاش خود را (بویژه بعد از قتل تراژیک پدر و مادرش) فقط صرف محافظت از خواهرش کند.
 ،
داستان فیلم با شور و حرارت از جایی شروع می‌شود که مراسم تاجگذاری السا است و قلمرو پادشاهی آنها در اوج و شکوه قرار دارد. در این زمان است که آنا با هانس (سانتینو فونتانا) که شاهزاده ای خوش قد و بالا از یکی از کشورهای همسایه است، آشنا می‌شود. دوک رسلتون (آلن تودایک) هم از دیگر افرادی است که در این مجلس حضور دارد، اما در همین مراسم است که ناگهان السا بدون اینکه بخواهد، خیلی ناخودآگاه پرده از راز توانایی ویژه اش برمی دارد و کل قلمرو پادشاهی را در سرمایی زمستانی فرو می برد. پس از این اتفاق نوبت آنا است که به سراغ کریستف (جاناتان گروف) که مرد خشنی در کوهستان است، برود و از او بخواهد کمک کند تا خواهرش به سرمای زمستانی پادشاهی پایان دهد. به طور خلاصه اینکه اگر قلب السا که یخ زده است، دوباره گرم شود، بهار و گرما هم به پادشاهی آنها باز خواهد گشت و این کار حتی ساده تر از آنچه که باعث شده بود همه جا در برف و یخ فرو برود، انجام خواهد شد.
 ،

یکی از قابل توجه ترین جنبه های «یخ زده» به عنوان انیمیشنی که کارگردانی اش را کریس باک (سازنده «تارزان» دیزنی) و نویسندگی فیلمنامه اش را جنیفر لی (رالف خراب کن) انجام داده اند، این است که السا آدم بد قصه نیست، هر چند که باعث یخ زدگی همه چیز شده باشد. او تفاوت هایی جزئی با آدم بدها دارد. او جادوگری است که بدون اینکه بخواهد باعث ایجاد سرما و یخ و برف می شود. درست مثل جادوگر غرب که دکتر فریز از بتمن و رابین با او ملاقات کرد. اما بین این دو تفاوت هایی هست. بزرگترین آواز فیلم نیز با عنوان «بگذار برود» اختصاص به السا دارد که همین آهنگ هم متضمن هیچ نوع بدخواهی نیست و فقط از قدرت می گوید. السا بابت قدرتی که دارد، جسور شده است و با دنیای یخ و برفی که می سازد، به راحتی کنار می آید. و اصلاً به نظر می رسد آن را برای خود خلق می کند. او حتی کل کمد لباس هایش را عوض می کند تا لباس هایی بپوشد که انعکاسی از آنچه که در اطرافش است، باشد.

در واقع «یخ زده» به عنوان انیمیشنی که درباره کاراکترهای زن ساخته شده است، کاملاً نمود و وجهه ای زنانه دارد. آنا زن جوان خام اما با اراده ای است. حتی اگر در نهایت کار زیادی از دست او برنیاید. او مثل بل در «دیو و دلبر» فکر می کند که قادر است هر کاری را که بخواهد، انجام دهد، اما واقعیت آن است که نمی تواند. او در خلال نفرینی که فضای فیلم را در بر گرفته است، متوجه می شود که عاشق شده است که البته چیزی کاملاً طبیعی است اما او نمی تواند خود را در موقعیت آن قرار دهد. او همچنین متوجه می شود عشق با آن چیزی که در کتاب ها نوشته می شود، متفاوت است. به طور مشخص قدرت فیلم در این موارد، مدیون جنیفر لی است که دست توانایی در نگارش فیلمنامه دارد و به خوبی می تواند دنیایی شبیه به آنچه که در «شرک» بود را خلق کند و آن را در همان شکلی که دوستداران انیمیشن های کلاسیک داستان های پریان دیزنی می خواهند، انتقال دهد.

«یخ زده» فیلمی با شکوه است. یخ و برف در این فیلم طوری نشان داده می شود که تاکنون در هیچ انیمیشنی نشان داده نشده بود و اصلاً برف آن کاملاً متفاوت از برفی است که می توان انتظار آن را داشت. به همین دلیل هم هست که احساسات مشخصی در قبال این فیلم در مخاطب به وجود می آید و واقعاً نفس او را در برخی مواقع بند می آورد. در اینجا نشان داده می شود چگونه برف می تواند زندگی را به همراه خود بیاورد. هر چند که از نظر برخی شاید این فضا چیزی جز تاریکی به همراه نداشته باشد. طراحی های صحنه در «یخ زده» به گونه ای انجام شده که به نظر می رسد از فضای انیمیشن های کلاسیک دیزنی الهام گرفته باشد. این طراحی را افراد مشهوری چون مارک دیویس و مری بلر انجام داده اند که پیش از این روی چنین پروژه ای در کمپانی دیزنی کار کرده بودند.


اما یکی از با ارزش ترین ویژگی های «یخ زده» آوازهای آن است که مشابه آوازهای «گیسو کمند» هستند. سراینده این آوازها روبرت لوپز و کریستین اندرسن لوپز، زن و شوهر ترانه سرا هستند. بهترین آوازی که آنها در این فیلم دارند، آواز «بگذار برود» است که اولین بار آن را از زبان منزل می شنویم که به جای السا حرف می زند. آواز دیگر فیلم که به دل می نشیند «در تابستان» است که توسط جادوی السا به زندگی بر می گردد. دیزنی و رنسانس آن با این گونه آوازها است که می تواند جان بگیرد و یا جانش را در خطر ببیند. کاملاً مشخص است که «لوپز» ها اهمیت آوازهایشان را می دانند و در جهت آنها تلاش می کنند.

به نظر می رسد انیمیشن های دیزنی دیگر می دانند که باید به کدام سو حرکت کنند و چه فیلم هایی اصولاً باید تولید شوند. در این تغییرات بنابر ترکیبی از انیمیشن های سنتی و سینمای مدرن گذاشته شده است. «یخ زده» محصول چنین ترکیبی است. این فیلم آنقدر قوی هست که بتوان کاملاً روی آن حساب کرد و مردان برفی در قلعه های یخی آن قادرند به گرمای تابستان بیندیشند. به هر حال این کلاسیک مدرنی از دیزنی است.

کالا با پست سفارشی ارسال میگردد

این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه