شماره کالا: 6769100
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیاین کالا در حال حاضر موجود نیست.
جهت اطلاع از موجودی کالا، سوال خود را از فروشنده در قسمت سوال از فروشنده بپرسید.


کتاب آموزشی کلید امنیت اطلاعات

انتشارات کلید آموزش - پر فروشترین کتاب آموزش کامپیوتر

وضعیت کالا:
نو (غیر آکبند)
  قیمت: ۳,۵۰۰   تومان  

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۰


سال چاپ 1390-1396 هجری شمسی
توجه :
قیمت ها برمبنای انتشارسال 1393 به اضافه 400 تومان تعرفه ایسام و مالیات محاسبه شده است.
با چند خرید یک هزینه پست حساب والباقی سریعا برگشت می شود.

تو ضیحات :

یکی از مهمترین و جالب ترین مسائلی که در دنیای کامپیوترهای شخصی مطرح است ، بحث حفاظت از اطلاعات و جلوگیری از دسترسی افراد متفرقه به برخی اطلاعات خاص می باشد . قطعا همه ما اطلاعاتی داریم که تصور لو رفتن این اطلاعات ، خواب را از چشمانمان می گیرد. اطلاعاتی چون اسناد مهم ، اداری ، اسناد مالی ، تصاویر و فیلم های خانوادگی ، فرمولاسیون ها ، برنامه های ساخته شده توسط خودمان و ...

برنامه های زیادی در این زمینه وجود دارند که ما از طریق انها می توانیم به مخفی کردن ، قفل گذاری روی اطلاعات ، رمز نگاری متن ها و ... بپردازیم .

همان طور که گفته شد ، همه ما اسناد زیادی داریم که نباید در دسترس همگان باشد . بنابراین کسانی که می خواهند اطلاعات سری خود را از دسترسدیگران مخفی کنند ، کسانی که می خواهند گاو صندوقی در کامپیوتر خود ایجاد و اطلاعات با اهمیت خود را در ان قرار دهند ، کسانی که می خواهند روی برخی پوشه های کامپیوتری خود قفل گذاری کنند ، کسانی که می خواهند متن ارسالی به دیگران را رمز نگاری نموده و سپس برای طرف مقابل بفرستید ، کسانی که می خواهند کامپیوتر خود را به مرکز تعمیرات ببرند یا آن را به فروش برسانند ، برای حفظ امنیت اطلاعاتشان می توانند از این کتاب استفاده کنند .

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد