شماره کالا: 6769099
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیکتاب آموزشی کلید موزیک سازی

انتشارات کلید آموزش - پر فروشترین کتاب آموزش کامپیوتر

وضعیت کالا:
نو (غیر آکبند)
  قیمت: ۵,۴۰۰   ۴,۳۲۰   تومان  

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۲


توجه :
قیمت ها برمبنای انتشارسال 1393 به اضافه 400 تومان تعرفه ایسام و مالیات محاسبه شده است.
با چند خرید یک هزینه پست حساب والباقی سریعا برگشت می شود.

تو ضیحات :

در این کتاب میخواهیمشما را با نرم افزار قدرتمند Magix Music Maker  ،آشنا کنیم ، نرم افزاری کارامد و ساده برای ساخت موسیقی های حرفه ای.

نرم افزار Magix Music Maker  ،که از این پس آن را به اختصار MMM می نامیم ، با وجود اینکه در میان آهنگسازان کشورمان نرم افزاری شناخته ، شده نیست ، اما به جرات می توان گفت که یکی از محبوبترین نرم افزارها برای آهنگسازی در دنیا می باشد . نرم افزار MMM  ،ابزاری است کار آمد برای ساخت موسیقی های حرفه ای همراه با قابلیت ویرایش و افکت گذاری .

این نرم افزار با داشتن محیط کاری جذای قادر است به سادگی فایل های صوتی را با بهترین کیفیت تولید و ذخیره نماید. شما با اندکی حوصله می توانید با استفاده از این نرم افزار موزیک های زیبایی را با کیفیت فوق العاده تولید کنید و در پروزه هایتان از صداهای آماده آلات موسیقی نیز بهره ببرید .به طوری که شنونده به هیچ وجه متوجه استفاده از نرم افزار به جای آلات موسیقی در کارهایتان نشود . نرم افزار MMM مجموعه ای کامل از Sound Track  ،، افکت های اختصاصی ، چرخه های صوتی آماده و تنظیمات بیشمار را در اختیار شما قرار می دهد .

این کتاب برای افرادی که در زمینه ساخت موزیک مبتدی هستند می تواند بسیار مفید باشد . این نرم افزار با داشتن محیطی ساده و جذاب و بدون هیچگونه پیچیدگی کار کردن را برای افراد تازه کار لذت بخش تر می نماید. دانشجویان و علاقه مندان به موسیقی بدون محدودیت سنی می توانند برای ساخت ، افکت گذاری ، ضبط  ،و ... از این برنامه استفاده کرد .

توسط این نرم افزار شما می توانید :

موسیقی مورد نظرتان را بسازید و افکت گذاری کنید .

کارهایتان را ضبط کنید و آن را به آهنگ اضافه کنید .

تراک های مورد نظر خود را از سی دی ها وارد نرم افزار نمایید

کار نهایی خود را با بالاترین کیفیت با فرمت های رایج ذخیره کنید

از بانک صوت های اماده نرم افزار در پروژه هایتان استفاده کنید

و بسیاری از قابلیت های دیگر .....

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد