شماره کالا: 6769076
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیکلید وبلاگ

انتشارات کلید آموزش - همراه با CD آموزشی

وضعیت کالا:
نو (غیر آکبند)
  قیمت: ۶,۰۰۰   ۵,۷۰۰   تومان  

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۱


توجه :
قیمت ها برمبنای انتشارسال 1393 به اضافه 500 تومان تعرفه ایسام و مالیات محاسبه شده است ،
با چند خرید یک هزینه پست حساب والباقی سریعا برگشت می شود.


طبیعتا کتاب ویلاگ برای آنهایی است که میخواهند وبلاگ داشته باشند و برای این کار هم به راهنما نیاز دارند . کسانی که نمیخواهند درگیر پیچیدگی سایت های اینترنتی شوند و میخواهند به راحتی بتوانند حرفشان را به گوش دیگران برسانند .

کمترین فایده وبلاگ این است که مارا مشغول به نوشتن می کند و نوشتن یکی از بهترین و مفیدترین کارها است که در این دنیا میشود انجام داد.

در اولین مرحله ، یک سرویس دهنده وبلاگ برای خودمان پیدا میکنیم . سپس وبلاگمان را ایجاد می کنیم و شروع میکنیم به یادداشت نوشتن در حین کار، با ابزار های جانبی وبلاگ آشنا میشویم . برای وبلاگ قالب انتخاب میکنیم  ،متن هایمان را قالب بندی می کنیم . در وبلاگمان عکس و لینک میگذاریم و همه اصول لازم برای وبلاگ نویسی را فرا میگیریم. زبان اموزشی این کتاب ، با اینکه کماکان ساده و مبتدی است ، به سادگی ویراست قبلی نیست . زیرا در این کتاب با سرویس دهنده های فارسی سر و کار داریم و همه گزینه ها و ابزارهای موجود به زبان فارسی ارائه میشوند. بسیاری از بخش ها هم در خود سایت یک راهنمای خلاصه دارند . بنابراین محتوای کتاب را به توضیح واضحات اختصاص ندادیم و بیشتر مطالبی را شرح داده ایم که مهمتر یا پیچیده تر بوده، با این وجود هیچ مطلب لازمی از قلم نیفتاده ( البته سعی ما بر این بوده ) و کتاب از حیث محتوا ، با توجه به استاندارد های کلیدی کامل است .
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد