شماره کالا: 6732532
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیدو عدد 500دیناریاحمدشاه قاجار

کیفیت دقیقا مطابق تصویر

وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
  قیمت: ۱۴۵,۰۰۰   تومان  

یا
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۱۹


طبقه بندی جهانی خاورمیانه
دوره ای احمد شاه قاجار
ایرانی یا خارجی ایرانی
نو و بانکی نمی باشد

درود بر مجموعه داران شریف در جای جای این سرزمین.

لطفا به نکات زیر توجه فرمائید :

1ـ کلیه اجناس فروشگاه ، اصل می باشد . برای اطمینان ، تصاویر را به کارشناس مورد اعتماد خود نشان دهید . کالای خریداری شده مطابق تصویر می باشد .

2- برای جستجوی راحت کالای مورد نظرتان در فروشگاه ما می توانید به فهرست کالاهای ما که در حاشیه راست فروشگاه هست مراجعه کنید و در وقت تان صرفه جویی نمایید.

3ـ لطفا قبل از خرید هر سئوالی داشتید بپرسید.با احترام ذاتی به یکایک خریداران ارجمند به سوالات شما در کمترین زمان ممکن پاسخ داده می شود .

 4ـ کالای خریداری شده شما خریدار ارجمند در ایام غیر تعطیل نهایتاً دو روز بعد از خرید ارسال می گردد.سفارشها با پست سفارشی فرستاده می شود ( مدت دریافت از طریق پست سفارشی نسبت به فاصله شهر محل اقامت شما از ما از دو روزتا یک هفته متغیر می باشد ) .در ایامی که به تعطیلی بخوریم،ملاک زمان ارسال، مهلت معین شده توسط ایسام است هرچند تلاش می شود در زودترین زمان ممکن ارسال کالای شما صورت بگیرد.

5ـ در صورتی که در مزایده های ما شرکت می فرمایید و در خواست دارید کالاها با تاخیر خدمت تان ارسال گردد می توانید زمان مورد نظر را در بخش ارسال با تاخیر مشخص فرمایید و یا در صورت ضرورت دستور مورد نظرتان را در بخش پیام کالا یا پیام فروشگاه به دست ما بر سانید.

6ـ پس از دریافت کالا در صورتی که کالای خریداری شده از نظر شما مشکل داشت لطفا قبل از تائید از طریق پیام به مااطلاع دهید. در صورت ارائه دلایل منطقی کالا پس گرفته می شود . هدف ما حمایت از مجموعه داری ایران زمین و جلب رضایت شماست .

7- هر تعداد خرید شما از فروشگاه ناظم سرا اگر در یک مرسوله ارسال شود یک هزینه پستی دارد و مازاد  هزینه پست بر اساس رسید پستی +مالیات برارزش افزوده+هزینه پاکت و بسته بندی  پست  محاسبه می گردد و تا ریال اخربه حساب شما برگشت داده خواهد شد.

8ـ مزایدات هرگز قبل از اتمام زمان مزایده بسته نمی شوند .

فروشگاه ناظم سرا حامی واقعی مجموعه داری در ایران زمین از خداوند بزرگ برای شما خیر و برکت و تندرستی و بهجت در همه ی عمر آرزو دارد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد