شماره کالا: 6673165
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیپیچ گوشتی و پنس SUN TUS

کیفیت خوب .با اوناییکه توبازار هست فرق داره

وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
  قیمت: ۲۱,۵۰۰   تومان  

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۱۲


مقررات :

نکته 1:لطفا موقع خرید دقت کنید .هر سوالی دارید قبل از خرید بپرسید.بعدا نگید اینجاش اینطوریه اونجاش اونطوری هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا...همینه که هست. چون هیچ گونه اعتراضی بعد از خرید و ارسال کالا قابل قبول نیست.

نکته 2:چنانچه کاربری اقدام به خرید نماید و بعد از خرید خلاف مقررات فروشگاه رفتار نماید ویا فید بک منفی درج نماید در لیست سیاه کاربران مسدود قرار میگیرد و دیگر نمی تواند از این فروشگاه خرید نماید واگر تعداد مسدود شدن های یک کاربر افزایش یابد حساب او به کلی از سوی مدیریت ایسام بسته میشود.

نکته 3:کسانی که فیدبک های منفی زیادی دارند ویا بنا به هردلیلی بهانه گیر بعد از خرید هستند ویا اینکه سابقه پس دادن کالا را دارند لطفا از فروشگاه خرید ننمایند .

نکته 4:گاهی برخی از خریداران متاسفانه بعد از خرید ،،،،،،پشیمان شده و به بهانه گیری میپردازند.امیدوارم که خریداران محترم بنده را برای درج این مقرراتدرک نمایند ،،،،،، و توجه داشته باشند که این مقررات مختص افرادی است که تعادل اخلاقی در خرید قاطع ندارند ،،،،،،می باشد،نه شما برادر عزیز.

نکته 5: ،،،،،،جهت اطمینان از خرید، به اعتبار فروشگاه توجه نمایید.اعتبار فروشگاه به درصد امتیاز مثبت و ،،،،،،فیدبک های مثبت(میزان رضایت مشتریان) یعنی خریدهای قبلی است که ثبت شده و قابل مشاهده می باشد است. لطفا مشاهده فرمایید و با آسودگی خاطر خرید نمایید.

با ،،،،،،سپاس ،،،،،، و امید ،،،،،،موفقیت ،،،،،،شما خریداران عزیز

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
************************************
***************************
fancy-line.png (538×20)
***************************
************************************
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
(کافیست روی آدرس زیر cilck کنید)
..................................................................................................valiieasr.esam.ir
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد