تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 659256
کالا فروخته شده است

رب انار اصیل کرمانشاهی(پاوه)(500 گرمی)

رب انار اصیل کرمانشاهی(پاوه)(500 گرمی)


وضعیت کالا:

نو (آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۴۸,۱۰۰ تومان در تاریخ 1395/05/30 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: behnamros 34


تعداد بازدید از صفحه : ۱۶۳

 مشخصات بیشتر کالا

رب انار اصیل کرمانشاهی

رب انار کرمانشاه محصول کوه های شاهو و بسیار خوش مزه می باشد که تفاوت بسیار مهم این محصول با محصولات دیگر استانها در این است که درخت انار در کوه های شاهو(زاگرس)توسط آفت کش ها مسموم نمی گردد و صرفا با آفات به صورت سنتی و طبیعی وارد جنگ می شوند.تفاوت بسیار مهم دیگر در نوع پرورش گیاه است که برخلاف تمامی کشاورزان دیگر شهر ها،درختان را با روش های بسیار قدیمی(ارگانیک امروزی)تقویت می نمایند همچون ریختن نمک و شیر در خاک مورد نظر.
با توجه به طبع ترش گرایی مردمان کرد استان کرمانشاه ، تولید رب انار یک سنت هزاران ساله است که حتی در کتب بسیار قدیمی باقی مانده از دوران کهن به کیفیت و طعم رب انار این منطقه اشاره شده است که نشان از کیفیت و مرغوبیت همیشگی این محصول در طول زمان است. دانش تولید رب انار نه به صورت نوشته بلکه نا نوشته و سینه به سینه از اجداد ما به ما رسیده و در هر نسل یک تجربه جدید برای رسیدن به کیفیت بالا تر به آن افزوده شده است.

انار سرشار از ترکیباتی به نام «پلی‌فنول‌»ها است که باعث پایین آمدن کلسترول بد خون یعنی LDL شده و اجازه نمی‌دهد صفحات چربی در عروق تولید شوند. فراموش نکنید که انار، مواد مغذی بسیاری دارد؛یعنی در هر 100 گرم از این میوه 240 میلی‌گرم پتاسیم، 3 گرم فیبر، 13 میلی‌گرم ویتامین c، 80 درصد آب و 50 کیلوکالری انرژی یافت می‌شود. در ضمن، مقداری آهن دارد.میزان قندش نیز به حدی است که باعث منع مصرف بیماران دیابتی نمی‌شود.
این محصول کاملا طبیعی و سنتی بدون هرگونه مواد شیمیایی و صنعتی است.
قیمت برای هر 500 گرم.
کرایه در مقصد
برای اطمینان از کیفیت بسیار بالای محصولات،به فیدبک های فروشگاه مراجعه نمایید.
پس از مطالعه مطالب فوق شما حق هرگونه اعتراض به هر دلیلی را از خود سلب می نمایید.

این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه