شماره کالا: 6435787
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیلامپ ال ای دی 30وات مهتابی

فوق العاده پر نور ضمانت تا 97/01

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
  قیمت: ۵۴,۰۰۰   تومان  

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۵۳


- مصرف انرژی پایین و کاهش هزینه های انرژی.
2- طول عمر زیاد: طول عمر LEDها از تمامی وسایل روشنایی موجود بیشتر می باشد. طول عمر لامپ های LED کنونی به 20000 تا 50000 ساعت می رسد.
3- مقاومت بالا در برابر ضربه و شوک های مکانیکی: LEDها فاقد فیلامان و حباب شیشه ای هستند و به این ترتیب از مقاومت بالایی در برابر وارد شدن ضربه برخوردار می باشند.
4- تمرکز و هدایت نور عالی: نوع ساختار چراغ های LED امکان تمرکز و هدایت کردن نور را فراهم می آورد. در حالیکه لامپهای فلورسنت و التهابی جهت هدایت و تمرکز نور نیاز به نصب در یک رفلکتور خارجی دارند.
5- مقاومت بالا در برابر روشن و خاموش شدن زیاد: لامپ های LED جهت بکارگیری در محلهایی که لامپ به دفعات زیاد روشن و خاموش می شوند بسیار مناسب می باشند در حالیه در لامپ های رشته ای، هالوژن و فلورسنت، دفعات زیاد روشن و خاموش کردن، باعث سوختن زود هنگام لامپ می شود.
6- نور سرد: برخلاف منابع نوری دیگر، LEDها مقدار بسیار کمی از گرما را بصورت نور مادون قرمز منتشر می کنند و انرژی تلف شده بصورت گرما از محل اتصال LED و با کمک هیا سینک نصب شده خارج می شود. بنابراین نور حس شده از آنها توسط پوست بدن دارای گرمای ناچیزی می باشد.
7- روشن شدن آنی: LEDها بسیار سریع روشن شده و به حداکثر نوردهی خود می رسند.
8- گرمای تولید شده توسط LEDها در مقایسه با سایر منابع روشنایی ناچیز است.
9- LEDها فاقد جیوه بوده و باعث آلودگی محیط زیست نمی شوند.

30کیلو وات ساعت بر1000ساعت
انرژی +A

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد