شماره کالا: 6431108
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیدوربین زیبای زنیت(ZENIT 122) روسیه با لنز و کیف فابریک

بسیار کمیاب و زیبا با قیمتی باور نکردنی(به قیمتهای همین سایت،همین مدل سری بزنید!)

وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
  قیمت: ۲۲۰,۰۰۰   تومان  

یا
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۵۰


شرکت سازنده Zenit
کاربرد کلکسیونی و قدیمی

از فروشگاه بنده دیدن بفرمایین!

 

دوربین زیبای زنیت تماما فابریک را تقدیم حضور عزیزانم می‌کنم.

آنقدری که از دوربین سر درمیاورم، درش نقصی ندیدم. سالم به نظر می‌آید. کلیدها و پیچ‌های آن سالم هستند. پیچ‌های لنز به خوبی میچرخند و سالم هستند. بند فابریک دوربین موجود و روی آن نصب است. کیف دوربین از جنس برزنت و فابریک خود دوربین هست(به مارک زنیت روی کیف توجه بفرمایید).

دوربین توانایی گرفتن دو عکس پشت سر هم را داشته که هنوز هم شات دوتای عمل می‌کند و شصتی مخصوصش(شصتی کوچکی که جلوی شصتی عکاسی قرار دارد) سالم است.

خوب می‌دانم که دوستان اهل فن هستن و نیازی به گفتن حقیر نیست، منتها من باب بادآوری عرض میکنم که این زنیت122 هست. با دوربین‌های دیگه از این مدل اشتباه گرفته نشود چرا که مدل، در قیمت دوربین تاثیر فراوان دارد.

 

تذکر: عزیزانم! همونطور که مستحظر هستید در مقوله‌ی دوربین کولکسیونی، مسئله صحت ظاهریه کالاست. اینکه کلیدها کار کنند و وقتی دوربین شات می‌شود، بتواند عدد فیلم را عوض کند. این دوربین‌ها کولکسیونی هستند و برای عکاسی استفاده ندارند. اگر برای عکاسی می‌خواهید، باید به بخش دوربین‌های دیجیتال مراجعه کنید. با تشکر فراوان...

 

یاحق!

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد