شماره کالا: 6302736
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیفندک نفتی قدیمی IM CO اصل اتریشی 50 ساله سالم و روشن تعداد 5 عدد

4 تاشون سالم و روشن در بهترین حالت.با یک شات جرقه روشن میشوند ویکی نو که کمی گیر دارد (هدیه خریدبیش از یکی است)

وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
  قیمت: ۵۳۰,۰۰۰   تومان  

یا
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۹

مشخصات کالا
اورجینال - Original اصالت کالا
کلکسیونی و قدیمی کاربرد
تعداد 5 عدد فندک نفتی (بنزینی) اصل اتریشی  IMCO قدیمی .4 تاشون کاملاً سالم وتمیز که با یک شات جرقه زدن روشن میشوند . و 1عدد نوی نو که دربش  گیر میکند به عنوان هدیه به خریدار بیش از یک فندک تقدیم خواهد شد . اینها طی سالیان از بین ده ها فندک اتریشی گلچین شده اند و بهترین کیفیت عملکرد را دارند و اصلاً نشتی بنزین ندارند و چندین برابر با کیفیت تر از مجموعه فندکهای قبلی عرضه شده بنده میباشند . قیمت برای جمع 4 فندک 660000 میشود که با تخفیف خرید عمده 530000 محاسبه شده و قیمت تک فروشی هم در عکس شماره 1 روی هر فندک ثبت شده .کیفیت هر  4  فندک تضمین میشود.
فندک شماره 4 که 6600 IMCO  براق و گیره دار است آکبند بوده که بنده خودم برای تست کیفیت داخلش بنزین ریختم و همان یک بار روشن شده و شماره 2 که از نوع تخت وکتابی این برند است AREAMLINE 6800 IMCO میباشد در ایران به فندک دکتر مصدق منصوب است و در بین فندک بازها فندک مصدقی نام دارد . فندک 4 و 2 بسیاربسیار کمیاب هستند .شماره 1 فندک  IMCO 6700  با قطعه کنترل هوادهی شعله در روی بدنه است که با بالاتربردن پوشش متحرک روی بدنه و پوشاندن روی سوراخهای هوادهی اندازه شعله را کوچک تر یا بزرگتر میتوان نمود . و شماره 3 هم یک فندک IM CO 6600 تمیز وسالم از نوع بدنه رنگی است که اکثر رنگ فابریک خود را حفظ کرده است .هرسوالی باشد قبل از خرید بپرسید .

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد