تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 6302209
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
کالا فروخته شده است

انگشترنقره لعل بنفش شمش عالی (غیر قابل تکرار

رکاب مهر وطن-اندازه 17در12میل-وزن16.95 گرم- سایز 60 میلیمتر داخلی


وضعیت کالا:

نو (آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت 31,555 تومان در تاریخ 1396/07/03 انجام شده است.


مزایده با قیمت پایه 2,000 تومان ثبت شده بود.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: zoghalamin 1455


گزارش تخلف


جنسیت مردانه
جنس رکاب نقره

 مشخصات بیشتر کالا

برای دست یابی ساده به مزایدات و شرکت در انها در قسمت بالای صفحه کاربری کادر سبز رنگ مزایدات وجود دارد داخل این قسمت شده و در سمت راست قسمت انتخاب گروه کالا را انتخاب کنید و در ان قسمت روی مزایدات داغ یا مزایده از 2000 تومان کلیک کنید تا فقط مزایدات برای شما قابل رویت باشد و جستجوی شما ساده تر انجام گیرد .


حداقل قیمت فروش انگشتر نقره در مغازه بنده به مشتری حضوری گرمی 4000 تومان میباشد البته در مراکز دیگر استانها قیمت بین 5500 تا 7000 هم فروخته میشود لذا زمان مناسب  برای مزایده در نظر گرفته شده تا عزیزان از اولین نقره فروشی درمسیر روزانه خود قیمت بگیرند


لطفا در قیمت گذاری نهایت همکاری رو نمایید که انگیزه ای باشه برای مزایدات بعدی متاسفانه عدم همکاری عزیزان باعث شده که بنده و همکاران متضرر شده و با ده درصد توان کار به نمایش بگذاریم.


سعی ما بر این است که با کیفیت ترین کالا ها رو در اختیار شما بگذاریم .

انواع رافهای عقیق شجر - عقیق زرد- کبود- خزه ای -سیاه- و تمام رنگهای عقیق موجود میباشد.

انواع رافهای کلسیتی -هگزاگونال- تریگونال-  و غیره موجود میباشد.

انواع سفارشات تراش نگین مخراجکاری و نصب ان بر روی رکاب پذیرفته میشود.

همانطور که بنده در هنگام تهیه و بسته بندی و ارسال نهایت دقت را اعمال مینمایم از عزیزانی که کالای ما را خریداری مینمایند انتظار دارم در صورت هر گونه مغایرت بین کالای دریافتی و تصویر ارایه شده  و یا اعتراض بر.... فقط و فقط از طریق حل اختلاف و شکایات اعلام نمایید در صورت وجود دلایل منطقی کالا با کمال احترام پس گرفته خواهد شد و هزینه پست نیز به عهده خواهم گرفت.
گذاشتن فیدبک ممتنع یا ناراضی یا بدتر از ان اظهار نظر های نا بحق و نا بجا ( به خاطر سهل انگاری خریدار &،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،انتقام از فروشنده &،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،کینه توزی و یا خراب کردن امار مثبت فروشگاه و گمراهی خریداران ....) کاری است ناجوانمردانه و دور از رفتار حرفه ای خریداران محترم.

هزینه مازاد پست برگشت داده میشه و ارسال با پست سفارشی در نظر گرفته شده مبلغ 360 تومان پاکت پستی و مبلغ527 تومان مالیات بر ارزش افزوده بر روی پاکت درج نمیشود.این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه