تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 6301609
کالا فروخته شده است

انگشترعقیق جاسپر معدنی تراش شخصی گلدانی

رکاب مهردار-نگین ملس دار تراش گلدانی رکاب چهارچنگ -اندازه18در16 میل-وزن 11.43گرم- سایز61


وضعیت کالا:

نو (آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۱۹,۲۵۰ تومان در تاریخ 1396/07/03 انجام شده است.


مزایده با قیمت پایه ۲,۰۰۰ تومان ثبت شده بود.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۳۱


اصالت کالا اورجینال - Original
جنسیت مردانه
جنس رکاب نقره
سنگ (نگین) دارد
نوع سنگ (نگین) نیمه قیمتی

 مشخصات بیشتر کالا

برای دست یابی ساده به مزایدات و شرکت در انها در قسمت بالای صفحه کاربری کادر سبز رنگ مزایدات وجود دارد داخل این قسمت شده و در سمت راست قسمت انتخاب گروه کالا را انتخاب کنید و در ان قسمت روی مزایدات داغ یا مزایده از 2000 تومان کلیک کنید تا فقط مزایدات برای شما قابل رویت باشد و جستجوی شما ساده تر انجام گیرد .
حداقل قیمت فروش انگشتر نقره در مغازه بنده به مشتری حضوری گرمی 4000 تومان میباشد البته در مراکز دیگر استانها قیمت بین 5500 تا 7000 هم فروخته میشود لذا زمان مناسب  برای مزایده در نظر گرفته شده تا عزیزان از اولین نقره فروشی درمسیر روزانه خود قیمت بگیرندلطفا در قیمت گذاری نهایت همکاری رو نمایید که انگیزه ای باشه برای مزایدات بعدی متاسفانه عدم همکاری عزیزان باعث شده که بنده و همکاران متضرر شده و با ده درصد توان کار به نمایش بگذاریم.

سعی ما بر این است که با کیفیت ترین کالا ها رو در اختیار شما بگذاریم .

انواع رافهای عقیق شجر - عقیق زرد- کبود- خزه ای -سیاه- و تمام رنگهای عقیق موجود میباشد.

انواع رافهای کلسیتی -هگزاگونال- تریگونال-  و غیره موجود میباشد.

انواع سفارشات تراش نگین مخراجکاری و نصب ان بر روی رکاب پذیرفته میشود.

همانطور که بنده در هنگام تهیه و بسته بندی و ارسال نهایت دقت را اعمال مینمایم از عزیزانی که کالای ما را خریداری مینمایند انتظار دارم در صورت هر گونه مغایرت بین کالای دریافتی و تصویر ارایه شده  و یا اعتراض بر.... فقط و فقط از طریق حل اختلاف و شکایات اعلام نمایید در صورت وجود دلایل منطقی کالا با کمال احترام پس گرفته خواهد شد و هزینه پست نیز به عهده خواهم گرفت.
گذاشتن فیدبک ممتنع یا ناراضی یا بدتر از ان اظهار نظر های نا بحق و نا بجا ( به خاطر سهل انگاری خریدار &،،،،،،،،،،،،،،،انتقام از فروشنده &،،،،،،،،،،،،،،،کینه توزی و یا خراب کردن امار مثبت فروشگاه و گمراهی خریداران ....) کاری است ناجوانمردانه و دور از رفتار حرفه ای خریداران محترم.

هزینه مازاد پست برگشت داده میشه و ارسال با پست سفارشی در نظر گرفته شده مبلغ 360 تومان پاکت پستی و مبلغ527 تومان مالیات بر ارزش افزوده بر روی پاکت درج نمیشود.

این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه