تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 4692391
کالا فروخته شده است

پکیج بینظیر 3 چوب سیگار متفاوت ازسنگ مرشام

عالی- چوب سیگار بلند4 تکه و 1 تکه و طرح سلطان باقیمت حداقل200000 تومان(طبق عکسها)


وضعیت کالا:

نو (غیر آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۵۲,۰۰۰ تومان در تاریخ 1396/03/01 انجام شده است.


مزایده با قیمت پایه ۲,۰۰۰ تومان ثبت شده بود.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: omrana6239 820


تعداد بازدید از صفحه : ۶۷


کاربرد کاربرد عادی
قدمت جمهوری اسلامی ایران

 مشخصات بیشتر کالا

مزایده پکیج بی همتا شامل :یک عدد چوب سیگار بلند 4 تکه اعلا  و یک عدد چوب سیگار 1 تکه یک عدد چوب سیگار زیبا با طرح سلطان  تمامی از سنگ مرشام اصل و کار دست استادکار ترکیه.

دوستان عزیز در صورت شناخت از محصول و بعد از بررسی تمامی جوانب از جمله قیمت سایز و کیفیت کالا نسبت به خرید اقدام نمائید و ملاک را عکسهای گرفته شده از تمام زوایا قرار دهید.

لذاخواهشمندمنصفانه قیمت بدید که بنده متضرر نشم و بتونم محصولات زیبای مرشام رو خدمتتون عرضه کنم .


ابعاد کالاها:

ابعاد تقریبی چوب سیگار 4 تکه (میلی متر)129 طول (با استم)

ابعاد تقریبی چوب سیگار 1 تکه (میلی متر)73 طول (با استم)

ابعاد تقریبی چوب سیگار طرح سلطان (میلی متر)78طول (با استم) ، 42 ارتفاع


کالا مذکور بدون جعبه تقدیم میگردد.

پیپ مرشام

 این پیپ از سنگ سیلیکات مگنزیم هیدراته ساخته می شود و معنای آن در زبان آلمانی کف دریا (کف کردن) میباشد و دلیل آن رنگ سفید، خاص و صیقلی آن میباشد. این سنگ معدنی فقط در شهر اسکی شهیر در مرکز ترکیه یافت می شود. پیپ های مرشام که در طرح های بسیار حیرت انگیز و جالب تراشیده می شوند جزو پیپ هایی هستند که اکثر کلکسیونرهای پیپ در جهان طالب آن هستند و به دلیل کمیاب بودن آن معمولا به قیمت بالایی در اروپا و آمریکا به فروش میرسند. این پیپ ها با وجود ساخته شدن از این سنگ کمیاب بسیار سبک هستند و نظر اکثر افراد را به خود جذب می کنند.
این سنگ هنگامی که توتون در آن ریخته و روشن می شود به طور چشمگیری از نیکوتین و قطران آن کاسته و آن طعم توتون را لایت و ملایم می کند و جالب است بدانید که مرشام های استفاده شده که معمولا به رنگ قهوه ای طلایی در می آیند از قیمت بالاتری نسبت به مشابه نو خود برخوردارند.
لغت مرشام برگرفته از زبان آلمانی و به معنای کف دریا میباشد و درحقیقت گویای کیفیت و رنگ سفید آن است. این سنگ باارزش بهترین ماده طبیعی جهت استعمال توتون با طعمی سبک و دلچسب است که گویای مزه واقعی توتونی است که شما استفاده می کنید. بر خلاف پیپ های چوبی به دلیل عدم چسبندگی توتون به سطح داخلی پیپ شما امکان دستیابی به طعم های هر توتون برای شما امکان پذیر میباشد.

سنگ مرشام ماده ای است که به صورت اختصاصی فقط در مرکز ترکیه یافت می شود و از عمق 400 متری به سطح زمین استخراج می شود. این پیپ که فقط نوع دست ساز آن یافت می شود جزء گرانترین پیپ های جهان به شمار می آید و هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. سنگ مرشام پس از استخراج به نقاط مختلف جهان صادر و هنرمندان زبده جهان روی آن هنر خود را به عرصه ظهور می گذارند.

هر پیپ مرشام که از تکه سنگ های مرشام درست می شود منحصر به فرد بوده و سطح داخلی آن پس از استفاده به رنگ خاکستری طلایی در می آید و هر پیپ مرشام به دلیل منحصر به فرد بودنش به طیف های مختلفی از این رنگ مایل می شود و البته توتون های مختلف در این امر تاثیر گذار هستند. بر خلاف پیپ های چوبی که پس از استعمال بخار بذاق را جذب می کنند، هیچ نوع بخاری (از راه تنفس) در این پیپ جذب نمی شود.
 هیچ گاه هیچ نقطه ای از پیپ شما در اثر استفاده گشاد یا سوراخ نمی شود و این نقطه قوت پیپ های مرشام به حساب می آید.      ویکی پدیا  
   
توصیه مهم: سعی کنید پس از خرید پیپ مرشام و حداقل تا چند بار اول استفاده از تماس مستقیم دست با سنگ مرشام خودداری شود ولی پس از 5 تا 7 بار استفاده، میتوان به صورت عادی در دست گرفت. دلیل آن خشک شدن روغن و جلای به کار رفته در سطح پیپ مرشام میباشد.


آیا پیپ مرشام نیاز به فیلتر کربن دارد؟

این سوالی است که بسیاری از اسموکرها دارند و پاسخ آن هم بسیار ریزبینانه است. به صورت طبیعی پیپ مرشام دود را تصفیه کرده و نتیجه مطلوبی به همراه دارد و بودن فیلتر کمک چندان زیادی به اسموکر نمی دهد.


پیپ مرشام را چگونه تمیز کنیم؟
    
بر خلاف سایر پیپ ها که برای تمیز کردن فقط باید از مایع تمیز کننده مخصوص استفاده شود شما می توانید پیپ مرشام خود را کاملا شسته و برای تمیز کردن آتشگاه آن از الکل استفاده کنید و پروسه تمیز کردن فقط هنگام سرد بودن پیپ پیشنهاد می شود.


پیپ مرشام سیلیکات مگنزیم است پس با یک پارچه نرم آنرا به دقت تمیز کنید. برای تمیز کردن داخل آتشگاه از الکل طبی استفاده کنید و برای تمیز کردن دهنی آن از تمیز کننده های عادی که در بازار فروخته می شود استفاده کنید. حتما توجه داشته باشید که بیشترین ضرر به پیپ شما هنگامی وارد خواهد آمد که شما پیپ گرم و تازه استفاده شده را تمیز کنید. بدنه پیپ خود را هر چند ماه یکبار با لوشن های معمولی چرب کنید تا به عمر آن افزوده شود و از خراشیدن بدنه آن بپرهیزید. توجه داشته باشید که پیپ مرشام یک کالای خاص و ناب است و همانند یک کالای خاص با پیپ خود رفتار کنید. مرشام خود را با افتخار به دست بگیرید چون نمونه آن فقط همانی است که در دست شماستتوصیه مهم: در صورتیکه شما چندین پیپ دارید، اضافه نمودن پیپ مرشام به مجموعه پیپ های شما تجربه بکر و پر افتخاری خواهد بود. ولی در صورتیکه

 برای اولین بار اقدام به خرید پیپ می نمایید، پیپ مرشام به شما توصیه نمی شود. پیپ مرشام به دلیل سیلیکاتی بودن و همچنین آب و هوای خشک ایران در

 بین هر استفاده احتیاج به حداقل یک ساعت استراحت دارد. ( پیپ مرشام ماشین لامبورگینی شماست)


 کالاهای این فروشگاه از بالاترین کیفیت برخوردار است  و در صورت هرگونه عیب و نقص حتی جرئی در ابتدا بدان اشاره شده و هیچگونه بهانه ای به این عنوان پذیرفته نمیباشد و کالای مرجوعی نداریم (دقیقا مطابق عکسها).

 

مبلغ قید شده به عنوان هزینه پستی شامل هزینه بسته بندی + هزینه دریافتی پست و نیز هزینه های احتمالی پیک بوده و هرگونه وجه مازاد مطمئنا به حساب خریدار برگشت داده خواهد شد.

 

ارسال این کالا به صورت سفارشی میباشد .

 

جهت صرفه جوئی در هزینه ها بهترین روش خرید چند کالای همزمان بوده که بدین تریب فقط یک هزینه پست به کلیه کالاهای خریداری شده تعلق خواهد گرفت.

 

دوستان عزیز در ارسال حداکثر احتیاط و انضباط بکار گرفته خواهد شد ولیکن در هر صورت چون تمامی مراحل دستی صورت میگیرد لذا با تمامی دقت نظر ، احتمال اشتباهات جزئی دور از ذهن نمیباشد.


از دوستان و خریداران عزیز خواهشمندست در درج فیدبک منصفانه عمل کنید و اینجانب پاسخگوی هرگونه سوال جهت رفع مشکل میباشم چراکه اعتبار هرفروشگاه اینترنتی بمانند سایت ایسام به تعداد فیدبکهای مثبت و رضایتمندی شما عزیزان بستگی دارد.  

 

 

با آرزوی سلامی و موفقیت  برای شما

مدیریت فروشگاه احسان بندر


این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه