درباره فروشنده
نام کاربری: arvand83 |16 امتیاز 16|
درصد امتیاز مثبت:  100 %
تاریخ عضویت:  1395/06/15
تعداد خریداران قبلی:  0
تعداد کالاهای در حال فروش:  19
شهر فروشنده:  تهران

   گزارش تخلف
با نظرات خود به پیشرفت ایسام کمک کنید

نظر خود را از طریق این صفحه برای ما ارسال نمایید.
با اکانت یاهو یا گوگل خود وارد شوید.

sign in with google
sign in with Yahoo
برای خرید، فروش و شرکت در مزایدات وارد شوید.

ورود
ثبت نام
کالای شبیه به این دارید؟
در ایسام بفروشید
شماره کالا: 2674315
مشخصات کالا

GETEK MULTI MODE,SC-LC,10M,PATCHCORD

GETEK PRODUCT SC/UPCLC/UPC DUPLEX PC MM OM3 PATCH CORD DFPCSCLC E3MM/10M/10GB
وضعیت کالا: نو (آکبند)

موجودی کالای فروشنده 8 عدد می باشد.
خرید عدد از 8 عدد به قیمت 90,000  تومان  

جهت مشاهده هزینه ارسال، وارد حساب کاربری خود شوید


خرید

اضافه به سبد خرید


یا
پیشنهاد قیمت کمتر

روش ارسال:
جهت مشاهده نحوه ارسال کالا، وارد حساب کاربری خود شوید

وزن مرسوله: تا 250 گرم
GETEK MULTI MODE,SC-LC,10M,PATCHCORD
تعداد بازدید از این صفحه : 12
جزئیات کالا

این کالاها بخشی از یک پروژه است که باقیمانده است و جمعا شامل 128 عدد پچ کورد میباشد که در صورت خرید یکجای کل 128 عدد، 15 درصد در کل تخفیف داده می شود.
NEXANS ORANGE, MULTIMODE , 1GB, 50/125 3mm,LSZH 

شامل(60 عدد)

*PATCHCORD LC-LC ,1M,,6PCS

*PATCHCORD LC-LC,2M, 9PCS

*PATCHCORD LC-LC ,5M 5PCS

*PATCHCORD LC-LC ,10M,,10PCS

 

*PATCHCORD SC-LC ,1M,,8PCS

*PATCHCORD SC-LC ,2M,,15PCS

 

*PATCHCORD SC-SC ,5M,,5PCS

*PATCHCORD SC-SC ,10M,,2PCS

 

, GETEK GREEN MULTIMODE 10GB,DUPLEX PC MM OM3

 

شامل(  57عدد):

 

*PATCHCORD LC-LC ,1M,,6PCS

*PATCHCORD SC-LC ,1M,,6PCS

*PATCHCORD SC-SC ,1M,15PCS

 

*PATCHCORD SC-LC ,2M,,1PCS

*PATCHCORD SC-SC ,2M,,11PCS

 

*PATCHCORD LC-LC ,5M,,2PCS

*PATCHCORD SC-LC ,5M,,24PCS

 

*PATCHCORD SC-LC ,10M,,8PCS

*PATCHCORD SC-LC ,10M,,3PCS

 

Patch Cord Nexans Single Mode Duplex

 

 

*PATCHCORD LC-LC ,5M,,4PCS

*PATCHCORD LC-LC ,5M,,3PCS

*PATCHCORD LC-LC ,1M,,2PCS

 

تصاویر کالا
سوال از فروشنده
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.


کالاهای دیگر فروشنده
NEXANS LC-LC N123.2LLO2 2m
NEXANS LC-LC N123.2LLO2 2m
10,000 تومان
NEXANS LC-LC N123.2LLO2 5m
NEXANS LC-LC N123.2LLO2 5m
15,000 تومان
NEXANS LC-LC N123.2LLO2 10m
NEXANS LC-LC N123.2LLO2 10m
20,000 تومان
SINGLE MODE,LC-LC,1M,PATCHCORD
SINGLE MODE,LC-LC,1M,PATCHCORD
20,000 تومان

مشاهده کلیه کالاهای شاخه کابل و سوکت شبکه
کالاهای مشابه