درباره فروشنده
نام کاربری: arvand83 |7 امتیاز 7|
درصد امتیاز مثبت:  100 %
تاریخ عضویت:  1395/06/15
تعداد خریداران قبلی:  0
تعداد کالاهای در حال فروش:  20
شهر فروشنده:  تهران

   گزارش تخلف
با نظرات خود به پیشرفت ایسام کمک کنید

نظر خود را از طریق این صفحه برای ما ارسال نمایید.
جدول پیشنهادات این کالا
هیچ پیشنهادی ثبت نشده است
با اکانت یاهو یا گوگل خود وارد شوید.

sign in with google
sign in with Yahoo
برای خرید، فروش و شرکت در مزایدات وارد شوید.

ورود
ثبت نام
کالای شبیه به این دارید؟
در ایسام بفروشید
شماره کالا: 2673063
مشخصات کالا

NEXANS LC-LC N123.2LLO1 1m

LANMARK OF PATCHCORD,2LC-2LC,MM,50/125 3mm,LSZH ORANGE,1GB, 1 METER
وضعیت کالا: نو (آکبند)

زمان باقیمانده:
2 : 17 : 48 : 14
روزساعتدقیقهثانیه
تعداد پیشنهادات: 0
قیمت پایه: 15,000 تومان
جهت مشاهده هزینه ارسال، وارد حساب کاربری خود شوید
روش ارسال:
جهت مشاهده نحوه ارسال کالا، وارد حساب کاربری خود شوید

وزن مرسوله: تا 250 گرم
 NEXANS LC-LC N123.2LLO1 1m
تعداد بازدید از این صفحه : 8
جزئیات کالا
تصاویر کالا
سوال از فروشنده
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.


کالاهای دیگر فروشنده
SINGLE MODE,LC-LC,1M,PATCHCORD
SINGLE MODE,LC-LC,1M,PATCHCORD
25,000 تومان
NEXANS LC-LC N123.2LLO2 10m
NEXANS LC-LC N123.2LLO2 10m
25,000 تومان
NEXANS LC-LC N123.2LLO2 5m
NEXANS LC-LC N123.2LLO2 5m
20,000 تومان
NEXANS LC-LC N123.2LLO2 2m
NEXANS LC-LC N123.2LLO2 2m
15,000 تومان
NEXANS LC-LC N123.2LLO1 5m
NEXANS LC-LC N123.2LLO1 5m
20,000 تومان

مشاهده کلیه کالاهای شاخه کابل و سوکت شبکه
کالاهای مشابه