تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 2655815
کالا فروخته شده است

مزایده نایاب انگشتر عقیق قرمز زیبا و جذاب

فوق العاده چشم نواز؛ نقره 90؛ سایز 60


وضعیت کالا:

نو (آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۶,۵۵۵ تومان در تاریخ 1395/09/15 انجام شده است.


مزایده با قیمت پایه ۲,۰۰۰ تومان ثبت شده بود.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: lsusan2481 182


تعداد بازدید از صفحه : ۲۷


جنسیت مردانه
جنس رکاب نقره
سنگ (نگین) دارد
جنس سنگ (نگین) عقیق

 مشخصات بیشتر کالا

این مزایده انگشتر عقیق قرمز با وزن 2.57 گرم و سایز 60 است.


نکته: رنگ سیاه روی رکاب برخی انگشترها، زنگ زدگی نیست بلکه جوهر مشکی است که به راحتی پاک می شود. شیارهای این انگشترها توسط سازنده، با جوهر مشکی، رنگ شده است (برخی از مشتری ها این گونه می پسندند) که در جابجائی، قسمتی از این جوهر، خشک و پاک شده است و مابقی را می توان پاک کرد.


عکسها توسط فروشگاه و از انگشترهای موجود برداشته شده اند و اینترنتی نیستند.


لطفاً در هنگام خرید، عکسها را به دقت مشاهده کنید؛ چون از تمامی زوایا سعی شده که عکس گذاشته شود. هر سؤالی هم داشتید، خوشحال میشیم بپرسید.

 

دوستان لطفاً جوری منصفانه قیمت بزنید که انگشترهای دیگر هم برای مزایده قرار داده شوند؛ ممنون...


 

و اما در مورد پست کالا:

برای هرچند تا خرید (از یک تا 100 خرید کالا حتی!) که از فروشگاه بکنید و تمایل داشته باشین که با هم ارسال شن، فقط یک بار هزینه پست (پست + بسته بندی) محاسبه میشه. خیالتون راحت که مابقی هزینه پست هم حتماً عودت داده میشه به شماره شبای بانکی که به سایت ایسام معرفی کردین. گاهی در چند نوبت خرید انجام میشه که باعث میشه هزینه پست شما چند بار محاسبه بشه. بازم نگران نباشین؛ اگه قرار باشه طبق نظر شما تمام کالاها با هم و یکباره ارسال شن مدت زمان ارسال کالاهایی که زودتر خریدین رو بیشتر کنین تا وقتی که تموم کالاهاتون خریداری بشن (اینجوری منم به مشکل اتمام زمان ارسال برنمیخورم). خریدهاتون که تکمیل شد، من انشاءالله اول صبح روز بعدش اونارو پست میکنم؛ همون روز پست هم تموم هزینه پست اضافه برگردونده میشه به حساب شبای شما تو ایسام و نهایتاً فقط یه هزینه پست (پست + بسته بندی) از شما دریافت میشه. پست هم به صورت سفارشی ارسال میشه (بین 3 روز تا 8 روز کاری طول میکشه، البته معمولاً برای مراکز بزرگ مثل تهران، اصفهان، اهواز، تبریز، شیراز و ... گاها 2 روزه هم میرسه).  اینجوری برا خریدار مقرون به صرفه تر هست اما اگه عجله دارین که زودتر خریدهاتون دستتون برسه حتماً بعد از خرید بلافاصله پیام بدین که پیشتاز بفرستم، خب هزینه اون هم بیشتر میشه قائدتاً.

 

در مورد شماره شبا (اینو گذاشتم چون بارها برخی دوستان از من پرسیدن که عودت مابقی هزینه پست چطوریه و شماره شبا چیه اصلاً! هرچند تو قسمت راهنمای سایت ایسام مفصلاً در موردش توضیح داده شده اما اینجا هم دوخطی من آوردم...):

به قسمت حساب ایسام من وارد بشین و در قسمت مشخصات بانکی، شماره شبای حساب بانکیتونو وارد کنین. شماره شبای حساب رو هم از بانکی که تو اون حساب دارین بگیرین (برای بیشتر بانک ها از طریق اینترنت میشه تو سایت بانکی که حساب دارین برینو شماره کارت و یا شماره حسابتونو بدین تا شماره شباتونو از اون سایت بگیرین). اگه هنوز ابهام داشتین تو گوگل سرچ کنین و یا از یه آدم مطمئن بپرسین؛ مواظب باشین که سایت بانک حتماً واقعی باشه و احیاناً تو سایت جعلی نرین لطفاً...

 

از کالاهای دیگر فروشگاه ما بازدید کنید:

 http://esam.ir/store/storeFirst.aspx?Num=30643


این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه